Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Trening

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT Trening

    dal je ok u jednom treningu odradit recimo prsa, triceps i srednje rame, a drugi trening, leđa biceps i zadnje rame? noge su treći i posebno... trodnevna podjela
    Blood never lies!

    Comment


    • Re: CHAT Trening

      Originally posted by mindfreak View Post
      dal je ok u jednom treningu odradit recimo prsa, triceps i srednje rame, a drugi trening, leđa biceps i zadnje rame? noge su treći i posebno... trodnevna podjela
      Dobro je.

      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

      Comment


      • Re: CHAT Trening

        Originally posted by Aronnax View Post
        Fear, jesam i nekako sam si ovo slozio...
        Patrick, super osim sto nemam gdje za radit normalne zgibove i dipse... Mogu jedino triceps dipse na klupici. No nekako mi se to preslabo cini :/
        Nije preslabo ako radiš 2 puta tjedno. Nešto skemijaj jer trebao bi u treningu leđa imati vertikalnih vučenja.
        Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

        Comment


        • Re: CHAT Trening

          http://danas.net.hr/hrvatska/page/20...06.html?pos=n0

          strašno

          Comment


          • Re: CHAT Trening

            kakve to veze ima sa treningom ?!
            Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

            R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
            <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

            Comment


            • Re: CHAT Trening

              isa je u chat stavit bice al sta rec to je realnost danasnjice nista cudno

              Comment


              • Re: CHAT Trening

                nisam mogo nac chat na ovom novom dizajnu pa sam stavio u ovaj chat, sta se pjeniš odma..

                a nije to ništa cudno, jeste da je broj malo povećan tu u zg-u ali ni drugdje nije ništa bolje

                najzanimljivije mi je ovo na kraju, sam svoj ginekolog haha XD

                Comment


                • Re: CHAT Trening

                  tria ih striljat sve.. i njih i te pedofile šta ih troše.. sve uza zid i žeži
                  Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

                  R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
                  <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

                  Comment


                  • Re: CHAT Trening

                    koji je optimalan broj serija za ruke?
                    Last edited by stampedo; 03-10-11, 16:26.
                    Blood never lies!

                    Comment


                    • Re: CHAT Trening

                      ovak počel faks,novi grad,nova teretana...
                      izgleda da budem išao 4x tjedno u gym,rijetko kad 5x..
                      znaci pon,uto.,sri.,čet.
                      mislio sam da mi trening bude ovakav?
                      Pon: prsa+bic+srednje rame
                      uto: leđa+tric+zadnje rame
                      srijeda:noge+trbušni
                      čet:full body (squat/preša,bench(ravni/kosi-zavisi kak sam radil u pon.),zgibovi,rameni potisci

                      jel uredu poslije 3 dana split jedan full body?
                      ako ne onda ću sve isto samo u čet. komplet ramena

                      Pošto sam cijelo ljeto bio na split treningu,razmišljao sam da radim full body,zanima me da je uredu ga raditi 4 dana zaredom?
                      -Razlika između pobjednika i gubitnika je u tome kad gubitnik osjeti bol odmah odustane dok pobjednik stisne zube i napravi jos par ponavljanja-

                      Comment


                      • Re: CHAT Trening

                        Bolje ti je onda podijelit trening na push, pull, lower i fullbody dane.

                        Pon- Push
                        Uto- Pull
                        Sri- OFF
                        Čet- Lower
                        Pet- OFF
                        Sub- Fullbody
                        Ned- OFF
                        Chill bro

                        Comment


                        • Re: CHAT Trening

                          Originally posted by stampedo View Post
                          koji je optimalan broj serija za ruke?
                          5-7 za tric., 3-5 za bic. u sto manje serija pogodis misic to bolje
                          KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                          Comment


                          • Re: CHAT Trening

                            Originally posted by juka View Post
                            tria ih striljat sve.. i njih i te pedofile šta ih troše.. sve uza zid i žeži
                            prije svega nije pedofil jer bi to bio da su cure mlađe od 16.

                            drugo, tu su najviše krive ajmo reć te maloljetne fufe, tipovi su tu najmanje krivi. nitko ih nije silio ni na šta, same su to htjele.

                            i bez lažnog morala molim, sumnjam da bi ikome od nas muških smetalo bit na mjestu tih tipova sa tim fufama
                            https://www.facebook.com/pages/Team-OS/279735542091911

                            Overload Strength team

                            Comment


                            • Re: CHAT Trening

                              Originally posted by Soner View Post
                              Bolje ti je onda podijelit trening na push, pull, lower i fullbody dane.

                              Pon- Push
                              Uto- Pull
                              Sri- OFF
                              Čet- Lower
                              Pet- OFF
                              Sub- Fullbody
                              Ned- OFF
                              može neki link jer nerazumijem to push,pul...al fora je da baš moram 4 dana zaredom,nemogu imati dan pauze
                              -Razlika između pobjednika i gubitnika je u tome kad gubitnik osjeti bol odmah odustane dok pobjednik stisne zube i napravi jos par ponavljanja-

                              Comment


                              • Re: CHAT Trening

                                ti novinari nemaju pametnija posla neg da objavljuju tuđe privatne stvari vjerujem da bi ti novinari i vlastitu majku prodali zbog priče
                                moj su prijatelji bili žrtve ne ovakvi ali drugih gluposti gomilu laži koju su napisali o njima

                                čekaj samo dok provale u forum i objave naše dopisivanje o steroidima javnosti i policiji - ovo zadnje je šala al nikad se nezna hehe

                                ima li nešto za kondiciju primjetio sam da mi brzo pluča odu kvragu zapušem se ko konj i nemam snage za niš

                                Comment

                                Working...
                                X