Announcement

Collapse
No announcement yet.

modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

    Originally posted by TripleZ View Post
    nikad vise ne bih na zor prepoucio nekom da skrati cucanj...sto vise prostora to bolje, zamotas krvavo bandaze sa dovoljno stopping power i neces svakako ici toliko duboko, a eto ga +10-15kg...pored toga situacija bi ostavila prostora za siri stav gdje bi bounce bio na tacki blize paraleli

    my 2cc's
    znaci kada radimo raw raw raw ici sto dublje..full atg? koliko duboko? do kud povuci granicu dubine?

    rasirit stav radi bounca kod paralele tek kad stavi wrapse ili odmah na raw sq sa sirim i malo ispod paralele radit?

    neznam...

    logicki mi se cini za one koji se natjecu da rade cucanj najvišlje sto mogu a da i dalje dobiju prolazna svijetla, te i da tako isto i treniraju na treningu, i skroz raw i sa wrapsima..atg ili nesto dublje cucnjeve prepustiti asesori worku iz razloga sto cemo sa plicim cucnjem (dovojnom prolaznom dubinom za natjecanje) moci koristiti vece kilaze i bolje napredovat.

    sta misle max, khan i drugi?
    Do Whatever the Fuck You Wanna Do

    progressive overload, squat, deadlift, bench press.
    kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

    Youtube:

    Primjer treninga snage/hipertrofije
    Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
    Sve o prehrani
    Sve o treningu

    Comment


    • Re: modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

      Originally posted by staragarda View Post
      znaci kada radimo raw raw raw ici sto dublje..full atg? koliko duboko? do kud povuci granicu dubine?

      rasirit stav radi bounca kod paralele tek kad stavi wrapse ili odmah na raw sq sa sirim i malo ispod paralele radit?

      neznam...

      logicki mi se cini za one koji se natjecu da rade cucanj najvišlje sto mogu a da i dalje dobiju prolazna svijetla, te i da tako isto i treniraju na treningu, i skroz raw i sa wrapsima..atg ili nesto dublje cucnjeve prepustiti asesori worku iz razloga sto cemo sa plicim cucnjem (dovojnom prolaznom dubinom za natjecanje) moci koristiti vece kilaze i bolje napredovat.

      sta misle max, khan i drugi?
      valjda je jasno da ne mozes dobiti precizan odgovor, samim tim sto ce anatomija hip socket-a i duzina femura(te sirina stava) ovdje igrati presudnu odluku, nekom ''skroz duboko'' moze biti bukvalno 2cm ispod paralele a nekom 25

      poenta je da ljudi povecanjem intenziteta i dodavanjem wrapsa imaju tendenciju da skrate cucanj...te ono sto je bilo ''preduboko'' na treningu 5x5 @ 70% raw raw postane borderline na takmicenju sa wrapsima i 100% obviously

      jos jedna bitna stvar je da ne mora znaciti da neko magicno dobije brojke na cucnju tako sto ga skrati, isto kao sto svako ne bencha vise sirim hvatom iako skracuje pokret (prvi primjer, ja) - fokus bi jednostavno trebao biti na tome da se ne gubi tajtnes u rupi


      u praksi to moze izgledati ovako: sa sirim stavom, bounce na raw cucnju nadje na oko 5cm ispod paralele...to je full dubina, obzirom da tu doceka bounce, i ne ide nize tim stavom...sa bandazama i velikim kilama to je cucanj koji koji na platformi nece niti kostati kile na sipki niti ce zezati za dubinu - that's the point...i sam bih volio da mogu tako raditi, ali ja cak sa jako uspravnim stavom i imalo sire od sirine ramena imam bounce negdje oko paralele, raw raw...cak i na prednjem cucnju, cak i na pauziranom cucnju koji mi je lagan i radim beltless, sa full forsiranjem sjedenja prema dole kukovi su mi na max 2cm ispod koljena - imam mozda najnezahvaljniju gradju za cucanj ali sta je tu je (i greg nuckols ima isto, pa drzi drug tested rekord za svoju kategoriju, ali poenta je da koliko god spusti kile nece napraviti neku impresivnu dubinu na cucnju i samim tim sto je borderline mora uvijek obracati paznju na to da barem ostane tu gdje jest i ne skrati dodatno)


      atg kao izraz je cista glupost svakako i ne treba se ni koristiti
      A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


      If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


      * SHUT UP AND SQUAT *

      Comment


      • Re: modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

        8.3.

        bench paused
        135 x 4
        140 x 4 (kratke pauze ovdje)
        135 x 4
        135 x 4

        squats

        ramp do 235 x 4
        A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


        If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


        * SHUT UP AND SQUAT *

        Comment


        • Re: modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

          ej triple, samo si benč i skvats odradio? nema acc ili ih ne pišeš?
          imaš li uopće neki program/plan/koncept koji pratiš?



          7.3. OHP c11w1

          warmup
          40 x5
          50 x5
          58 x7 (+0.5 kg, -1 pon) haha

          paused
          50 x4
          40 x5


          Paused benč
          110x 3, 3, 3

          OHP bučice, stojeći
          14x10
          18x8
          20x7, 6
          14x8

          Lat uski
          4 serije po 12+ pon

          Odručenje, 3 drop serije

          Uspravno veslanje na smithu + letenje za zadnje rame, 4 superserije


          #radio ohp sa benč klupe, znači morao šipku nabacivat za svaku seriju.
          The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

          Fak me, right?

          Comment


          • Re: modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

            to je sve, samo reverse hypersi eto


            program: lift heavy shit

            jk...u glavi to imam sve, ovaj bench je smanjen volumen od onog smolovskog kao u fazonu peakinga, 135 cetvorke su bile u onoj sedmici poslije koje sam napravio 170 na kontrakosom, tako da mislim da sam tu negdje sad

            sto se tice cucnja jednostavno imam planiran jos dva heavy treninga koji bi trebali biti neka fina trica ili dvica.. 245x3 i 255x2 mozda...i to je to

            sutra block pulls 330kg...u petak zadnji DL trening, pokusati mozda double sa 300-305
            A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


            If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


            * SHUT UP AND SQUAT *

            Comment


            • Re: modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

              a zaboravio sam da ideš na natjecanje uskoro opet. mislio sam da si u off sezoni sad
              The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

              Fak me, right?

              Comment


              • Re: modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

                Originally posted by domagoj View Post
                a zaboravio sam da ideš na natjecanje uskoro opet. mislio sam da si u off sezoni sad
                ejh poslije takmicenja necu sq/dl raditi barem 4-6 sedmica
                A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                * SHUT UP AND SQUAT *

                Comment


                • Re: modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

                  9.3

                  Sumo Block Pulls 8cm

                  310 x 1
                  330 x 2 (PR)


                  misgroove-ao sam 310 set tako da je bilo downward motion i u biti vukao sam ga na prave noge...tu sam i htio stati ali ipak sam se odlucio da predjem na planirano 330kg i na kraju je ispalo dobro

                  uglavnom priblizava se zadnji deadlift trening kojem pristupam sa dosta samopouzdanja kako stvari stoje sad za sad...mozda neki double sa 300-305kg u petak
                  A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                  If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                  * SHUT UP AND SQUAT *

                  Comment


                  • Re: modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

                    9.3. DL c11w2

                    warmup
                    124 x3
                    138 x3
                    150 x 5 ili 6 haha (+5 kg, -1pon ako je bilo 5 a nisam siguran )

                    124x3

                    Boring But Big (DL)
                    104x8 X5

                    Paused FSQ
                    70x3
                    74x3
                    80x3
                    60x6


                    Sprava za ložu: 3 serije, 10+ pon
                    Sprava za skupljanje nogu: 3 serije, 10+ pon
                    Sprava za širenje nogu: 3 serije, 10+ pon




                    #nemam nikoga da mi broji ponavljanje i štopa pauze haha
                    +seriju radim sa gurtnama, ostalo sve bez. uglavnom double overhand grip, a kad vidim da popušta onda mixed grip koji mi je bio prečudan ispočetka, sad je već normalnije.

                    FSQ radio u flat šuz, inače u oly.
                    The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

                    Fak me, right?

                    Comment


                    • Re: modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

                      @TripleZ

                      Imas li namjeru natjecat se na "Najjacem Dalmatincu/Strongest Man of Balkan"? (..ili kako ce se vec zvat)

                      Organizator mi je rekao prosli tjedan da je datum potvrden (9.5 - Subota) i da ce gotovo sigurno biti pod GPA, ali jos nista nije sluzbeno.
                      Last edited by Premium.Better; 10-03-15, 01:17.
                      I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                      ----------------------------------------------------------------
                      Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                      Comment


                      • Re: modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

                        vjeorvatno ne, jedino ako se spustim do tad blizu 90kg i time otvorim mogucnost da mi se put isplati sa nekim polu-ozbiljnim liftovima, her cu biti daleko od neke dobre forme
                        A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                        If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                        * SHUT UP AND SQUAT *

                        Comment


                        • Re: modifikovani 5/3/1trening log forumasa

                          10.3. bendžžž

                          140 x 3
                          145 x 3
                          150 x 3
                          150 x 2
                          150 x 2
                          90 x 10




                          nervozzza...na video su 150x3 serija i prva 150x2...na prvoj je spotter dirao, mozda i nije, kaze da nije ali ne bih ja bas rekao...uglavnom tezina koju sam znao 100% da imam pa su mu opet ruke bile tu sto me je nerviralo pravo...onda na sljedecoj seriji pokusaj da to ponovim, s novim spotterom, udari mi opet u osigurac - fak
                          A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                          If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                          * SHUT UP AND SQUAT *

                          Comment


                          • Re: modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

                            10.3. BENŽ c11w1

                            warmup
                            90 x5
                            100 x5
                            110 x7 (+2kg, =pon)

                            Paused
                            90x5
                            100x4, 4


                            Dips
                            +35kg x8, 8, 6, 7

                            Kosi potisak bučicama
                            27.5 x10, 10, 9

                            Razvlačenje na crosu
                            3 serije, 12+ pon


                            Triceps, ležeća jednoručna ekstenzija bučicom sa suprotnog ramena, 3 serije
                            Triceps jednoručno povlačenje sajle, 3 serije


                            #taman, grinder zadnji rep.
                            klupa mi se ne sviđa, uska je, inače sam dobro
                            The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

                            Fak me, right?

                            Comment


                            • Re: modifikovani 5/3/1trening log forumasa

                              Originally posted by TripleZ View Post
                              10.3. bendžžž

                              140 x 3
                              145 x 3
                              150 x 3
                              150 x 2
                              150 x 2
                              90 x 10




                              nervozzza...na video su 150x3 serija i prva 150x2...na prvoj je spotter dirao, mozda i nije, kaze da nije ali ne bih ja bas rekao...uglavnom tezina koju sam znao 100% da imam pa su mu opet ruke bile tu sto me je nerviralo pravo...onda na sljedecoj seriji pokusaj da to ponovim, s novim spotterom, udari mi opet u osigurac - fak



                              Neka, neka, neka hahahahahaahahah

                              najgori osjecaj kad znas da imas i neko ti dirne

                              Comment


                              • Re: modifikovani 5/3/1trening log forumasa

                                11.3. skvat form work (problemi)

                                warmup
                                puno serija do 100x5 X5
                                loš osjećaj, dosta teško čak

                                nakon toga paused (3 sec) 60x5, 5 serija,

                                pa mislio završit trening, al reko da probam sq sa paralelnim stopalima, malo šire, i dosad najbolji osjećaj, iako je mala kilaža pa ne mogu ništa sigurno reć, al jedva čekam probat sa za mene ozbiljnom kilažom samo se nadam da se opet neću razočarat haha

                                zadnjih treninga radim na formi i traženju te neke pozicije.

                                promijenio sam položaj šipke, malo je niže, al nije low bar sq. prije sam šipku držao na trapezu, a njega stisnem kao da radim shrugse sa bučicama, a sad ga nekako spustim i spojim lopatice.

                                polažem nade u stav sa paralelnim stopalima, jer tako lakše postižem ono da razdvajam i okrećem pod, i bolje aktiviram gluteus.


                                #kmečanje
                                The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

                                Fak me, right?

                                Comment

                                Working...
                                X