Announcement

Collapse
No announcement yet.

modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

    Fuuuu pa niko nece u Viroviticu dolazit?

    Comment


    • Re: modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

      Nece ne. Samo ti. :P
      Dodji na mracnu stranu, dodju na/u GPA!


      Sent from my Nokia Lumia 920 using Tapatalk
      Last edited by Toorop; 19-10-14, 22:50.
      Moj učitelj, svemogući, jedan jedini, najveći - Maximus1950

      "Success is like being pregnant, everyone congratulates you but they have no idea how many times you have been f*cked."

      https://www.instagram.com/azurpowerlifting/

      Comment


      • Re: modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

        Originally posted by Toorop View Post
        Nece ne. Samo ti. :P
        Dodji na mracnu stranu, dodju na/u GPA!


        Sent from my Nokia Lumia 920 using Tapatalk
        GPA nema državna koja su drug tested. Držite se IPF-a.

        Comment


        • Re: modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

          S time smo upoznati. Ali mislim da nece bas biti netko "on" u kategoriji do 75kg?
          A i koliko je tesko proci taj test? Cisto pitam iz znatizelje

          Sent from my Nokia Lumia 920 using Tapatalk
          Moj učitelj, svemogući, jedan jedini, najveći - Maximus1950

          "Success is like being pregnant, everyone congratulates you but they have no idea how many times you have been f*cked."

          https://www.instagram.com/azurpowerlifting/

          Comment


          • Re: modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

            Upadam kao padobranac,volio bi doci pogledati,di je i kada natjecanje u Zagrebu ?

            Sent from my Coolpad 8297W using Tapatalk
            http://www.youtube.com/watch?v=HB7EljkVm6A
            BB AND THIS !

            Comment


            • Re: modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

              U Metalcu, 14.12 u 11h
              Sent from my Nokia Lumia 920 using Tapatalk
              Moj učitelj, svemogući, jedan jedini, najveći - Maximus1950

              "Success is like being pregnant, everyone congratulates you but they have no idea how many times you have been f*cked."

              https://www.instagram.com/azurpowerlifting/

              Comment


              • Re: modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

                Originally posted by Toorop View Post
                S time smo upoznati. Ali mislim da nece bas biti netko "on" u kategoriji do 75kg?
                A i koliko je tesko proci taj test? Cisto pitam iz znatizelje

                Sent from my Nokia Lumia 920 using Tapatalk
                A navodno nije teško, al bar nešto. Većina dopingiranih će rađe izbjeć državno IPF, kuiš?
                Do 75 kg ''onovaca'' koliko oš.

                Comment


                • Re: modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

                  Zasto se zajebavat sa testom kad mos ic na natjecanje di nikog nije briga?

                  Gleda san na jubitubiju klipove di likovi objasnjavaju "naturalna" bb natjecanja u detalje (a nije tesko ni ovako za skuzit). Uzimaju se supstance koje izlaze iz organizma kroz 6-8 sati i u principu je sve stvar preciznog tempiranja. I cak nije ni toliko tesko to sve nastimat, naravno pod uvjetom da si dobia onu robu koju si trazia jel. Ne znam jel princip isti i za pl al bilo kako bilo, ne zamaran se time previse, iman u glavi ono sta san zacrta dignit i neovisno o plasmanu bit cu zadovoljan ako to uspijen.

                  Comment


                  • Re: modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

                    Ja dajem sve od sebe da dođem, leđa su bolje. Poceo sam sa limber 11 (mobility work), cucanj se vise-manje vratio na staro, dl sam tek jucer malo isprobavao. Tako da
                    I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

                    Comment


                    • Re: modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

                      pustite se lovackih prica i testiranja za ipf na nasim prostorima...ovo je balkan, rekao bih vam nesto za ipf i ponude nasoj ekipi da se takmici ali necu iz nekog postovanja javno o tome



                      u svakom slucaju, ne ici na takmicenja koja nisu testirana zato sto si natty je totalna glupost - i tu ima dosta ljudi koji su natty, a najgore od svega je sto ostavlja utisak da jedinu prednost koji imaju ovi jaki iz npr. GPA je roidsi i nista drugo i da je to razlog sto se ne treba takmiciti s njima (a ne 10 godina treninga i slicne stvari)

                      ...generalno na nasim prostorima ce i na testiranja takmicenja pretezno izlaziti vise pocetnici, jer nisu napravili taj daljni step koji je za vecinu samo pitanje vremena(naglasak na pretezno, cast izuzecima) - daj im kuru, daj im roidse, i opet nisu do koljena ovim netestiranim, ne po rezultatima niti po znanju...ljudi su bespotrebno utucali sebi u glavu da je jedina razlika ovdje roidsima i da njema njih da bi bio neki ''even playfield'' sto nikad nece biti slucaj, prvo zbog genetike pa onda zbog milion drugih varijabli

                      tl:dr - ako si natty mozes se takmiciti u obe federacije, u GPA ces vjerovatno vise nauciti i upoznat ljude koje ce ti vise znacajni biti za tvoj daljni razvoj i ucenje
                      A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                      If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                      * SHUT UP AND SQUAT *

                      Comment


                      • Re: modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

                        sinoc - 19.10.


                        bench paused
                        warmup
                        110 x 6
                        110 x 5
                        110 x 5
                        90 x 8

                        OHP
                        60 x 8
                        70 x 7
                        70 x 6
                        60 x 6

                        izmedju serija OHPa sam i ovo snimio, cisto da ne izgleda na svim klipovima kao da mi je ruka atrofirala TOLIKO


                        + incline db press 12ke, lateral raises 12-20 reps, triceps 10-15 reps kablovima

                        bonus: fin trening, opet nista fancy ali osjecam se odlicno - malo na kocnicu stisnuti nije i toliko lose
                        A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                        If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                        * SHUT UP AND SQUAT *

                        Comment


                        • Re: modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

                          Originally posted by Rijeka87 View Post
                          Ja dajem sve od sebe da dođem, leđa su bolje. Poceo sam sa limber 11 (mobility work), cucanj se vise-manje vratio na staro, dl sam tek jucer malo isprobavao. Tako da
                          Postavio si prije mjesec dana u chat trenung pitanje za terapiju ledja i odg sam ti, jesi pokusao to napraviti? Od 17.09.je post
                          Originally posted by madmax22
                          da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
                          Originally posted by jocker77
                          Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
                          Originally posted by Hajduk
                          isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

                          Comment


                          • Re: modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

                            Originally posted by TripleZ View Post
                            pustite se lovackih prica i testiranja za ipf na nasim prostorima...ovo je balkan, rekao bih vam nesto za ipf i ponude nasoj ekipi da se takmici ali necu iz nekog postovanja javno o tome



                            u svakom slucaju, ne ici na takmicenja koja nisu testirana zato sto si natty je totalna glupost - i tu ima dosta ljudi koji su natty, a najgore od svega je sto ostavlja utisak da jedinu prednost koji imaju ovi jaki iz npr. GPA je roidsi i nista drugo i da je to razlog sto se ne treba takmiciti s njima (a ne 10 godina treninga i slicne stvari)

                            ...generalno na nasim prostorima ce i na testiranja takmicenja pretezno izlaziti vise pocetnici, jer nisu napravili taj daljni step koji je za vecinu samo pitanje vremena(naglasak na pretezno, cast izuzecima) - daj im kuru, daj im roidse, i opet nisu do koljena ovim netestiranim, ne po rezultatima niti po znanju...ljudi su bespotrebno utucali sebi u glavu da je jedina razlika ovdje roidsima i da njema njih da bi bio neki ''even playfield'' sto nikad nece biti slucaj, prvo zbog genetike pa onda zbog milion drugih varijabli

                            tl:dr - ako si natty mozes se takmiciti u obe federacije, u GPA ces vjerovatno vise nauciti i upoznat ljude koje ce ti vise znacajni biti za tvoj daljni razvoj i ucenje
                            Osim šta onaj ko je član kluba u IPFu može dobit suspenziju zbog GPA natjecanja. Dok nisam bia član kluba u IPFu, izaša sam na GPA natjecanje i osvojia ga (Najjači Balkanac/Dalmatinac), al od sada biram natjecanja kako bi izaša na ona koja su za mene ko sportaša najvažnija.
                            Natty se može natjecat u više federacija, al u mojoj kategoriji postoji jedan koji ima veći total i izlazi na GPA natjecanja, ali ne i na IPF državna. Ne interesira me koliko ću ''naučiti'' i upoznat ljudi, zanima me pobjeda. Natjecanje to i jest. Testiranje da se vidi ko je najjači i ko je pobjednik. PRove mogu dizat u i teretani, na natjecanje u drugi kraj države koje će mi predstavljat znatne troškove idem isključivo s namjerom da pobijedim. I ako ću birat koja mi je državna medalja važnija, onda je to ona koja je iz HPLSa koji je u HOO.

                            Comment


                            • Re: modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

                              IPF mi se čini poštenijom federacijom od npr. GPC-a jer barem ima kakav-takav doping test (koji se ionako može lako proći ako znaš par trikova u vezi čišćenja, kamufliranja i slično), pauza kod bencha je mrvicu duža, a i dubina kod čučnja je upravo onakva kakva treba biti. Čučanj do paralele i tng kod bencha, to mi je malo bzvz u GPC-u. Ono što zamjeram IPF-u je što nisu dozvoljeni wrapsi za koljena. Raw je svjedno raw čak i kad imaš wrapse, a kolko čitam kod Brandona Lillija, veli da će izaći na tržište multiply knee wraps i da bi usporedno s time mogli tamo dobiti još pokoju federaciju: raw s multiply knee wrapsima i geared s multiply wrapsima. I šteta kod IPF-a što zabranjuje (odnosno ne IPF, nego HPLS) sudjelovanje članova na natjecanjima u drugim federacijama. U Hrvatskoj ionako imamo premalo natjecanja, baš sam se veselio onom u Metalcu, ali eto - ne smijem izaći na to jer nije u organizaciji HPLS-a, a sad nam još brane i ona koja nisu u organizaciji HPLS-a. E da, prema statistici raste broj benchera, a pada broj powerliftera u RH što znači da bi i ovom sportu uskoro mogao doći kraj, a ako ne kraj, onda svakako stagnacija i ne možemo očekivati napredak te razvoj ovog sporta. Šteta...

                              Comment


                              • Re: modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

                                imalo bi to sve logike da ovo nije jedan od top sportova sto se tice ''everybody is a winner'' mentality-a i imas koliko hoces slucajeva da se ta pobjeda zaradi samim *drumroll* dolaskom na takmicenje i uplatom kotizacije


                                mislim ono, cool - pobijediti= tebi to znaci, meni ne, ono podijeljen si u grupe po godinama pa po kilazi (i dodatno jos vrsite podijelu na drug use) i kategorije koje se osvajaju u prosjeku imaju dva-tri natjecatelja (dalmatinac je izuzetak jer ima samo tezisne kategorije) ali u PL sistemu ovih dana to ''natjecanje'' se bas izgubi

                                ali ovo mi stvarno nije jasno
                                Natty se može natjecat u više federacija, al u mojoj kategoriji postoji jedan koji ima veći total i izlazi na GPA natjecanja, ali ne i na IPF državna. Ne interesira me koliko ću ''naučiti'' i upoznat ljudi, zanima me pobjeda. Natjecanje to i jest.
                                poanta natjecanja je natjecati se...ali pobijediti, znaci samo se natjecati sa slabijima - a te jake ljude u svojoj kategoriji izbjegavati kako god je moguce ?

                                ovdje nema druge nego agree to disagree ali meni je draze biti dobar i izgubiti od objektivno jaceg nego biti ''onako'' i pobijediti jer nije niko ozbiljan bio u kategoriji - u svakom slucaju nikad necu reci da me je neko pobijedio zato sto je enhanced


                                edit: a taj IPF i zabrana odlaska na druga takmicenja je cista glupost...ni u Srbiji nije tako, ljudi komotno izasli na ovo zadnje takmicenje u subotu i sutradan na ipf
                                A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                                If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                                * SHUT UP AND SQUAT *

                                Comment

                                Working...
                                X