Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Prehrana

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT Prehrana

    Originally posted by Fera17 View Post
    Oke kaj se odmah vrijedas, pitam kad znam da se u mljevenom mesu vide i komadici loja a i kak ja mogu znat od kojega je komada svinje meso....

    Poslano sa mog D2303 koristeći Tapatalk
    pa zato ako bas hoces mljeveno onda izaberes koje i das u mesnici da ti smelju.......tko zna sta je vec u mljevenom koje je gotovo .....
    This is your life and it’s ending one minute at a time

    Comment


    • Re: CHAT Prehrana

      Originally posted by kelly View Post
      Lidl, ispod 5 kn za pola kile.
      Originally posted by neuk View Post
      Ima i u Kauflanda i u Lidla.
      Fala na info 🙋

      Comment


      • Re: CHAT Prehrana

        Jucer sam preskocio trening povodom obaveza, tako da danas radim trening ledja od jucer (jutros odradjen) i trening nogu za danas (veceras na repertoaru), a u skladu s navedenim pojacao kalorijski unos za danas. Kako je divan osjecaj utrostruciti unos kalorija.

        Zivot moze biti stvarno lijep.

        Ponekad.

        Comment


        • Re: CHAT Prehrana

          uploadfromtaptalk1426346541518.jpg

          Morao sam
          http://www.youtube.com/watch?v=HB7EljkVm6A
          BB AND THIS !

          Comment


          • Re: CHAT Prehrana

            Zdravo,zanima me da li je ova moja ishrana u redu i da li treba sta menjati

            Ovo radnim danima

            1. Obrok 06:00 100g ovsenih/musli/cornflakes+whey 22g+300ml mleka,zavisi sta imam od te 3 stvari

            2. Obrok 10:00 neki sendvic sa piletinom 100g ili topli sendivc+2 banane
            Do 15:00 ishrana mi je nikakav,jer sam u skoli pa ne mogu bas nesto jest

            3. Obrok 15:00 150g piletine ili nekog mesa drugog+100g rize
            Nakon toga na treninga

            4. Obrok 17:00 Uzmem Whey 22g i bananu

            5. Obrok 17:30 5 jaja i neki sendvic prsut,sir

            6. Obrok 18:30 150g piletina ili nekog mesa+100g rize ili 400g krompira

            7. Obrok 1 tunjevina+100g makarona ili 100g kikirikija

            8. Obrok 150g sira

            *Izmedju obroka popijem i po 500ml mleka,2 puta tako,znaci litar


            A vikendom

            1. 08:00 100g ovsenih/musli/cornflakes+whey 22g+300ml mleka,zavisi sta imam od te 3 stvari
            nakon toga trening

            2. 10:00 Whey 22g+banana+vocka

            3. 11:00 3 jaja

            4. 12:00 150g piletine ili nekog mesa drugog+100g rize

            5. 14:00 3 jaja

            6. 16:00 150g piletine ili nekog mesa drugog+100g rize

            7. 18:00 500g krompira

            8. 20:00 1 tunjevina+100g makarona ili 100g kikirikija

            9. 22:00 150g sira

            *Izmedju obroka popijem 500ml mleka,3 puta dnevno znaci litar i po
            Izmeni poruku

            Comment


            • Re: CHAT Prehrana

              zaboravio da dodam cilj mi je povecanje misicne mase,da dobijem na masi,visina 185cm tezina 73kg jos 3 mjeseca do 17 godina
              ovo za za ovu ishranu ispod

              Comment


              • Re: CHAT Prehrana

                Originally posted by Mujo Ekser View Post
                zaboravio da dodam cilj mi je povecanje misicne mase,da dobijem na masi,visina 185cm tezina 73kg jos 3 mjeseca do 17 godina
                ovo za za ovu ishranu ispod
                Nekako mi je puno to u skoli sto ne jedes 5h i jos prije tog u 10 da pojedes nekakav topli sendvic .Sto ne bi sebi od kuce ponio recimo rizu i piletinu?
                Dalje, poslije treninga ti trebaju UH. Zamijeni 5. i 6. obrok ili mozes cak spojit i pojest tih 5 jaja sa piletinom i rizom.

                Samo oprezno sa kalorijama. Gledaj hoces li se mastit i ciljaj da dobijas 2kg/mj. Meni se ovo cini previse kalorija, pogotovo ako pijes neko masnije mlijeko. Da ne govorim za ovih 100g kikirikija.

                Comment


                • Re: CHAT Prehrana

                  Crni hljeb, mladi sir i pileca prsa. Jednostavno, hranjivo i korisno. Ponesi i jabuku koju ces pojesti prije tog obroka.

                  @ dowN1

                  Nije to uopce strasno sto se tice kalorija. Samo je bitno da se razori na treningu, a ne da seta punog stomaka tipkajuci po telefonu. Ima on i previse razloga da jede u tom glupom adolescentom periodu. Skola, igre, teretana, usplahirene djevojcice koje ne znaju ni zasto su se rodile. Ne postoji gluplji zivotni period.

                  Samo ti jedi i dizi. Smanji to mlijeko na 200-400 ml dnevno jer bi mogao imati problema s bubrezima ako ga nastavis lokati bez ikakve osnove. Nije to bas tako zdravo kao sto ti mislis.
                  Last edited by Argentum; 21-03-15, 18:29.

                  Comment


                  • Re: CHAT Prehrana

                    Pre neki dan sam sedeo u jednom kafiću i razmišljao se šta da naručim. Pošto je bilo hladno, odlučim se za čaj.
                    Rekoh, ajde da ne odstupam od dijetetskog režima i da naručim zeleni čaj, koga baš i ne volim previše... Još ga manje volim u kafićima, jer ga služe u filter kesicama, a to je tek qurtaz od zelenog čaja...


                    Na moje opšte iznenađenje, donesu mi rinfuzni zeleni, kao kad bi ga kupio u biljnoj apoteci... Sa sve medom i isceđenim limunom, kao prilogom...

                    Nisu mi do sada to nikad ovako poslužili i pošto me to oduševilo, morao sam da podelim sa vama...

                    Svaka čast ugostiteljima na ideji..

                    11042666_792368104133506_8977883396094721047_n.jpg

                    Doduše, cena nije bila najsimpatičnija, ali ybg....
                    Last edited by Dača; 22-03-15, 20:06.
                    Pivo za masu, rakija za defku...

                    Comment


                    • Re: CHAT Prehrana

                      Nikad u zivotu nisam dobio rinfuzo caj (bilo koje vrste) u kaficu. U pravilu to budu oni ostaci listica. Bemti kapitalizam
                      Originally posted by madmax22
                      da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
                      Originally posted by jocker77
                      Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
                      Originally posted by Hajduk
                      isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

                      Comment


                      • Re: CHAT Prehrana

                        Daj mi recite jel ok jesi Zamrznuti pommes frites onako ako ga ispecem na masnome papiru jel ima isti sastav kao obican krompir ali ovako kad ga ispecem i malo posolim veoma mi je ukusinije..

                        Comment


                        • Re: CHAT Prehrana

                          Originally posted by dimitrov1993 View Post
                          Daj mi recite jel ok jesi Zamrznuti pommes frites onako ako ga ispecem na masnome papiru jel ima isti sastav kao obican krompir ali ovako kad ga ispecem i malo posolim veoma mi je ukusinije..
                          Naravno, to je obican smrznuti krumpir.
                          https://www.youtube.com/channel/UCkt...HNAw679eK-nhOQ
                          http://instagram.com/dinc_94
                          http://www.myfitnesspal.com/profile/dino097
                          myprotein code: MP24017174

                          Comment


                          • Re: CHAT Prehrana

                            Ta smrznuta hrana i dosoljavanje. Radije nesto drugo.

                            Comment


                            • Re: CHAT Prehrana

                              Originally posted by Argentum View Post
                              Ta smrznuta hrana i dosoljavanje. Radije nesto drugo.
                              znaci ipak ne?
                              ja ga ne solim nego jedem kakav je..

                              Comment


                              • Re: CHAT Prehrana

                                Izbjegavaj te stvari ako ikako mozes. Pripremaj sebi hranu.

                                Comment

                                Working...
                                X