Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Trening

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT Trening

    sta kazes na nesto ovako...

    pon - kvad + biceps
    uto - rame
    srid - loza + triceps
    cet - ///
    pet - prsa + srednje rame
    sub - ledja + zadnje rame
    ned - ///

    znaci ova ramena pet i sub su manji volumen, 1, eventualno 2 vjezbe. i manji intenzitet ruku kada ih radim sa nogama. jos 4x tjedno u trening dodam list ili trbuh al to odradim za 5-15 min. (npr: uto i sub su listovi a uto i pet je trbuh i sl.)
    Last edited by Archiv3r; 13-10-12, 00:18.
    Originally posted by Bilderčić
    Originally posted by Dehydronator
    sve do grama tjedno je natural
    gram tjedno ???? ma da covjece pa de onda izracunaj za 1 god. koliko bi trebao dobit misica
    48 grama ? ahahahhahahahahhahahahaha

    Comment


    • Re: CHAT Trening

      Ovak' ja sam generalno protiv duplanja skupina i mislim da ih je bolje odraditi jednom, ali pošteno. Sad, ti vidi kako ti paše.

      Kaj se tiče razmaka između kvada i lože, trebao bi biti barem dva do tri dana, jer će te u suprotnome upala spriječavati daa ih kvalitetno odradiš. Lakše mi je objasniti na svom splitu:

      - prsa, biceps
      - zadnje rame, loža
      - off
      - leđa, triceps
      - srednje rame, kvad
      - off
      - off

      Znači između lože i kvada dva dana, a između kvada i lože tri dana. Zatim, kada radiš neku skupinu s ložom ili kvadom, prvo radiš tu manju skupinu. Jer, u suprotnome, nakon npr. lože, nema više snage za kvalitetan trening te skupine. A ako prvo radiš manju skupinu, možeš dati sve od sebe da ju "uništiš", a opet ne potrošiš puno energije, već se psihički pripremiš za naporan trening koji sljedi.

      Koliko sam skužio, zaostaju ruke, ramena i noge. Moja preporuka da odvojiš ložu/kvad i onda izabereš čemu ćeš se posvetiti, rukama ili ramenima i uzmeš 4 dana treninga. Nakon što se situacija popravi, prilagođavaš split daljnjim potrebama.
      Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

      Comment


      • Re: CHAT Trening

        fala stari. iskombinirat cu nekako trening da sve uklopim.
        - nije da mi noge toliko zaostaju nego nakon cucnja i 2 vjezbe koje su vise manje za prednji dio noge nemam snage da odradim dobro lozu a i vrijeme mi skoro iscuri.
        - rame sam skroz dobro podijelio, mislim pronasao sam se u ovome leda/zadnje rame... stvarno mi pase i to bi svima sugerirao.
        - sad, ruke sam rastavio neznam cisto reda radi, nije da mi nesto zaostaju, dobro sam ih pogadao i prije a i sada.
        - volio bi da uspijem izdrzat 5 put tjedno, jedem ko konj i imam snage. sad ako me sprzi ovaj trening morat cu se prebacit na 4x. javit cu sve kako prodje
        Originally posted by Bilderčić
        Originally posted by Dehydronator
        sve do grama tjedno je natural
        gram tjedno ???? ma da covjece pa de onda izracunaj za 1 god. koliko bi trebao dobit misica
        48 grama ? ahahahhahahahahhahahahaha

        Comment


        • Re: CHAT Trening

          pozdrav ekipa...jeli pametno napraviti 2 programa vježbanja pa onda određene vježbe jedan tjedan pa određene drugi tjedan ? ima li to smisla kakvog da se šokira tijelo ili je bolje ipak se držat jednog programa istog neka 2-3 mjeseca pa ga onda promjeniti koliko-toliko ? prvenstveno sam u dvojbi jer bi došlo do možda nerazmjernog povećanja težine u vježbama jer bi mi ustvari 2 tjedna trebalo da podignem težinu na određenoj vježbi,samo mi to možda išlo malo brže jer bi mišići, jačali ako me razumijete šta pričam,znam da se loše izdražavavam pa ako može neki savjet u vezi toga

          Comment


          • Re: CHAT Trening

            Zasto ne? Nije se dobro uvijek drzati jedno te istog treninga, svaki mjesec slobodno promijeni treninge.

            Comment


            • Re: CHAT Trening

              za početak hvala na odgovoru... ova kombinacija jedan tjedan jedan program drugi tjedan drugi baš i nije najbolja jel ? znači napravim 2 programa koja vrtim,tu podrazumijevam iste mišićne skipine ostavljati za pojedini dan samo promjeniti vježbe koliko mogu,zanima me jeli to dobro za šokirati tako mišiće ili da se bolje držim ovog tvog od mjesec dana jedan pa da mijenjam ?

              Comment


              • Re: CHAT Trening

                pa mozes mijenjat vjezbe svaki tjedan ako te to veseli, i ako ces bolje pogodit mis. skupinu. ali svaki tjedan mijenjat raspored po danima po kojima radis je hm hm, nebi bas to probavao.
                Originally posted by Bilderčić
                Originally posted by Dehydronator
                sve do grama tjedno je natural
                gram tjedno ???? ma da covjece pa de onda izracunaj za 1 god. koliko bi trebao dobit misica
                48 grama ? ahahahhahahahahhahahahaha

                Comment


                • Re: CHAT Trening

                  Originally posted by WTF View Post
                  Zasto ne? Nije se dobro uvijek drzati jedno te istog treninga, svaki mjesec slobodno promijeni treninge.
                  Zašto da? Dovoljno mu je samo da nađe par vježbi koje mu pogađaju mišić i onda se drži takvog programa. Ako ih želi šokirat onda poveća težinu/serije/ponavljanja(negativna)/super i giga serije...

                  Svako 3 miseca prominit par izolirajućih vježbi je ok, tipa kickback tric za povlačenje užeton.
                  "What the mind believes the body achieves."

                  Comment


                  • Re: CHAT Trening

                    Originally posted by bot1950 View Post
                    Zašto da?
                    Pa npr cisto da mu nije monotono raditi jedan te isti trening 3 mjeseca, ovako mjenja kako mu pase, zasto ne? Nista lose se nece dogoditi zar ne? I btw, ja osobno bolje sokiram misic kad mi gazda promjeni trening... I zanimljivo mi je uvijek nesto novo raditi

                    Comment


                    • Re: CHAT Trening

                      imam problem sa zadnjom lozom jer neprati kvadriceps
                      kako bi mogo ojacat na glute ham rise (mogu se spusti do pola i uradit preko 30 ponavljanja al nikako do kraja i tako vec 6 mjeseci)
                      ubacim i good morning do otkaza sa 20kg a sad mislim sa 40

                      Comment


                      • Re: CHAT Trening

                        Originally posted by WTF View Post
                        Pa npr cisto da mu nije monotono raditi jedan te isti trening 3 mjeseca, ovako mjenja kako mu pase, zasto ne? Nista lose se nece dogoditi zar ne? I btw, ja osobno bolje sokiram misic kad mi gazda promjeni trening... I zanimljivo mi je uvijek nesto novo raditi

                        Sve to stoji, al ne postoji neograničen broj vježbi, na kraju ćeš se uvik vratit na istu vježbu
                        "What the mind believes the body achieves."

                        Comment


                        • Re: CHAT Trening

                          ljudi evo imam pitanje u vezi bench pressa pa ću tu postavit da ne radim bezveze novu temu.
                          dakle ovako, na youtube vidim da neki vele spuštat uteg do prsa, dok drugi vele ne tako nego
                          par cm iznad prsa da se ne opterećuje rame. mene to strašno demotivira, jer neko veli ovako
                          neko onako. i nije to jedina vježba za koju je tako. stalno si mislim da će mi otići koljena,
                          laktovo, kičma..

                          Comment


                          • Re: CHAT Trening

                            Originally posted by Jasamm View Post
                            imam problem sa zadnjom lozom jer neprati kvadriceps
                            kako bi mogo ojacat na glute ham rise (mogu se spusti do pola i uradit preko 30 ponavljanja al nikako do kraja i tako vec 6 mjeseci)
                            ubacim i good morning do otkaza sa 20kg a sad mislim sa 40
                            Ne kužim, kako misliš da se ne možeš spustiti? Ja se polako spuštam i nekih 10 cm od ruba postavim ruke, lagano se odbijem i povučem ložom prema gore...
                            Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                            Comment


                            • Re: CHAT Trening

                              Originally posted by arny45 View Post
                              ljudi evo imam pitanje u vezi bench pressa pa ću tu postavit da ne radim bezveze novu temu.
                              dakle ovako, na youtube vidim da neki vele spuštat uteg do prsa, dok drugi vele ne tako nego
                              par cm iznad prsa da se ne opterećuje rame. mene to strašno demotivira, jer neko veli ovako
                              neko onako. i nije to jedina vježba za koju je tako. stalno si mislim da će mi otići koljena,
                              laktovo, kičma..
                              Ne paranoiraj se. Radi onako kako najbolje osjetiš prsa.
                              Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                              Comment


                              • Re: CHAT Trening

                                Originally posted by Super Junior View Post
                                pozdrav ekipa...jeli pametno napraviti 2 programa vježbanja pa onda određene vježbe jedan tjedan pa određene drugi tjedan ? ima li to smisla kakvog da se šokira tijelo ili je bolje ipak se držat jednog programa istog neka 2-3 mjeseca pa ga onda promjeniti koliko-toliko ? prvenstveno sam u dvojbi jer bi došlo do možda nerazmjernog povećanja težine u vježbama jer bi mi ustvari 2 tjedna trebalo da podignem težinu na određenoj vježbi,samo mi to možda išlo malo brže jer bi mišići, jačali ako me razumijete šta pričam,znam da se loše izdražavavam pa ako može neki savjet u vezi toga
                                Slobodno ti svaki put radi skroz druge vježbe, glavno je da pogodiš mišić. Što je veći mišić, češće je potrebno mijenjati vježbe.
                                Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                                Comment

                                Working...
                                X