Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Trening

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Re: CHAT Trening

    Ima li analogije u sljedećem: Mršaviji ljudi lakše rade više zgibova nego nabildane mrcine, jer su mršaviji lagani, a mrcine teške?
    To pitanje stalno potenciraju neki đikani iz moje teretane. Valjda iz ljubomore Osobno mislim da to nema nikakve veze. Mrsavi dečko ima i tanju ručicu i slabije latove, dok mrcina ima jaču ruku i jače latove vjerojatno pa se tako i mogu zgibovati podjednako.
    Kaj velite ?
    Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

    Comment


    • #77
      Re: CHAT Trening

      ..ipak sam za teoriju da mrsaviji lakse rade..ima smisla to sto ti kazes ali jbg, pogledaj okolo i vidjet ces ko se puno dize ..iako imas dosta ljudi sa velikim ledjima, podlakticama i bicepsima i 100 kg pa opet ne ide kao ovim od 70 kg
      U ovoj igri nema predaje, kad pocnem to zavrsit cu...
      sto imam samo prednost je, pa vidim samo pobjedu!

      Comment


      • #78
        Re: CHAT Trening

        Sve te teorije su suvišne jer je na kraju jedino mjerilo ko bolje izgleda.

        Comment


        • #79
          Re: CHAT Trening

          Originally posted by Demo
          ..ipak sam za teoriju da mrsaviji lakse rade..ima smisla to sto ti kazes ali jbg, pogledaj okolo i vidjet ces ko se puno dize ..iako imas dosta ljudi sa velikim ledjima, podlakticama i bicepsima i 100 kg pa opet ne ide kao ovim od 70 kg
          Ja sam zaključio da je to stvar (ne)razvijene muskulature.Vidio sam i likove od 100kg koji rade zgibove ko od šale, ali i one mršavije koji se ne mogu mrdnut s mrtve točke...Osobno
          imam oko 80kg i radim ih dosta
          Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

          Comment


          • #80
            Re: CHAT Trening

            Originally posted by VelikiBlek
            Originally posted by Demo
            ..ipak sam za teoriju da mrsaviji lakse rade..ima smisla to sto ti kazes ali jbg, pogledaj okolo i vidjet ces ko se puno dize ..iako imas dosta ljudi sa velikim ledjima, podlakticama i bicepsima i 100 kg pa opet ne ide kao ovim od 70 kg
            Ja sam zaključio da je to stvar (ne)razvijene muskulature.Vidio sam i likove od 100kg koji rade zgibove ko od šale, ali i one mršavije koji se ne mogu mrdnut s mrtve točke...Osobno
            imam oko 80kg i radim ih dosta
            ..a dobro, slazem se d aima toga..ali ipak puno vise ovog slucaja sto ja spominjem...a imam i ja 95-6 pa radim vise od vecine ovih od 70 ali samo zato sto sam jedno vrijeme bas to forsirao :/
            U ovoj igri nema predaje, kad pocnem to zavrsit cu...
            sto imam samo prednost je, pa vidim samo pobjedu!

            Comment


            • #81
              Re: CHAT Trening

              Originally posted by VelikiBlek
              Ima li analogije u sljedećem: Mršaviji ljudi lakše rade više zgibova nego nabildane mrcine, jer su mršaviji lagani, a mrcine teške?
              To pitanje stalno potenciraju neki đikani iz moje teretane. Valjda iz ljubomore Osobno mislim da to nema nikakve veze. Mrsavi dečko ima i tanju ručicu i slabije latove, dok mrcina ima jaču ruku i jače latove vjerojatno pa se tako i mogu zgibovati podjednako.
              Kaj velite ?
              Pitanje relativne snage. Koliko je tko snažan na svoju težinu. Npr. sada sa 76 kg radim više zgibova nego sa 85 kg. Tjelesne težina je otišla prema dolje, snaga je ajmo reći za potrbe razgovora ista, premda se vjerojatno nešto smanjila, dakle mogu se dignuti više puta.
              Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

              Comment


              • #82
                Da li je istina da se možemo razviti pomoću onoga što vidimo

                Da li je to moguće,ja lično mislim da je vježba u teretani majka.
                NO PAIN
                NO GAIN

                Comment


                • #83
                  Re: Da li je istina da se možemo razviti pomoću onoga što vidimo

                  mozes razviti samo svoj nacin razmisljanja i nesto bolje shvatiti ako se bas zadubis u to nesto....a moze te to samo tako zbunit da neznas vise nista ....


                  da se moze od toga razviti svi bi samo gledali "to nesto "

                  Comment


                  • #84
                    Re: Da li je istina da se možemo razviti pomoću onoga što vidimo

                    pa to i ja kazem,,,,
                    NO PAIN
                    NO GAIN

                    Comment


                    • #85
                      kako kod kuče istrenirati biceps leđa i remana

                      Zanjima me kako kod kuče ojačati i nabiti masu na bicepsu leđima i ramenima ako nemate bučice?
                      Jedino sto radim a da osjetim rad bicepsa je zgibovi ramena nekako mogu nači neke načine za istrenirati ali leđa nikako!

                      Comment


                      • #86
                        Re: CHAT Trening

                        Originally posted by maky25
                        Bok ljudi zanima me gdje mogu naci za HIIT trening da nadjem stranicu ili ovdje ima mozda da pronadjem kako i sto je najbolje za cardio hvala ljepa pozzz
                        ovdje imaš objašnjeno za HIIT

                        http://www.building-body.com/6-razloga- ... 2-dio.html

                        po meni je najbolje ako si na defki nešto ovakvo:

                        Pon: 20 min HIIT i + 45 min brzog hodanja nakon HIIT-a
                        Uto: 45 min brzog hodanja na tašte ili 30 min nakon treninga
                        Sri: odmor
                        Čet: 20 min HIIT i + 45 min brzog hodanja nakon HIIT-a
                        Pet: 45 min brzog hodanja na tašte ili 30 min nakon treninga
                        Sub: 45 min brzog hodanja na tašte ili 30 min nakon treninga
                        Neddmor

                        Comment


                        • #87
                          Re: CHAT Trening

                          zanima me za military press... jeli bolje odraditi ga stoječki ili sjedečki? znam da kičma trpi u stoječkom načinu... i jeli bolje odraditi ga šipkom ili bučicama?

                          Comment


                          • #88
                            Re: CHAT Trening

                            Ako nije stojeći, onda nije military...

                            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                            Comment


                            • #89
                              Re: CHAT Trening

                              a znam, ali zanima me konkretno za taj potisak... jel bolje odraditi ga stoječki ili sjedečki i bučicama ili šipkom? i koja kombinacija je za koje rame?

                              Comment


                              • #90
                                Re: CHAT Trening

                                sjedeci, bucicama, odrucenja su ti za sve tri glave samo drugaciji polozaj tijela kod svake vjezbe..potisak je za prednju i srednju
                                KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                                Comment

                                Working...
                                X