Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Trening

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT Trening

    Poseban trening za kvadricepse, poseban za ložu - milina!
    Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

    Comment


    • Re: CHAT Trening

      Originally posted by PatrickStar
      Poseban trening za kvadricepse, poseban za ložu - milina!
      ziva istina
      quadsi toliko ubiju tilo da se ne more vise nista radit posteno poslije
      Originally posted by Jurica
      ja sam pocetnik s relativno sredenom prehranom znaci 50/50 moglo bi se rec da je sredena.

      Comment


      • Re: CHAT Trening

        Originally posted by giusseppe7777
        Originally posted by PatrickStar
        Poseban trening za kvadricepse, poseban za ložu - milina!
        ziva istina
        quadsi toliko ubiju tilo da se ne more vise nista radit posteno poslije
        Da, zato mi je i loža patila. Uvijek je bilo nakon kvadricepsa ono "još samo par serija za ložu i gotov trening". Ni dovoljno snage, ni dovoljno volje da se to odradi kak' spada. Sada sam spojio zadnje rame i zadnju ložu u jedan trening (uključen i trapez zbog DL); rame je gotovo za manje od 10 minuta, a ostatak treninga se mogu loži posvetiti.

        Prije kvadricepsa odradim 3 serije za srednje rame by VJ.

        Umjesto jednog intenzivnog i nekvalitetnog treninga za noge i srednje intenzivnog i kvalitetnog treninga za ramena, dobio sam dva intenzivna i kvalitetna treninga, što je jednako većem poticaju tijelu na rast. Naravno, uz udgovarajući kalorijski unos. Ovdje osobito mislim na proteinski unos viši od 2 g po kg. Iako su bile diskusije već na tu temu, mogu reći samo svoje iskustvo, a to je u, da je tako nazovem, punijoj i tvrđoj mišičnoj masi. Ako je unos UH kontroliran, tijelo će u potpunosti iskoristiti sve ono što mu dajemo.

        E, i naduvan sam pa filozofiram iz šupljeg u prazno!
        Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

        Comment


        • Re: CHAT Trening

          kad smo kod toga
          radim mjesec dana prezamor pa onda radim compound zadnji
          onda nakon mjesec dana ide obrnuto > compoud pa izolacije

          danas ide prezamor prsa na kablovima pa se krciti na floor pressu, dumpbell push i sranja ^^
          bit ce fino
          Originally posted by servantess
          Gdje da kupim ugljikohidrate,kolko koštaju i ima li kakvih posljedica??

          Comment


          • Re: CHAT Trening

            evo ljudi odlučio sam po prvi put odradit tj napravit program za definiciju, imam 90kg na svojih 181 cm, i nebi na defki htio past ispod 85kg. Zanima me šta je prije svega dobro znat? Mogu li sa istim vježbama radit trening na defki ko i na masi i tako dalje?
            Blood never lies!

            Comment


            • Re: CHAT Trening

              Originally posted by stampedo
              evo ljudi odlučio sam po prvi put odradit tj napravit program za definiciju, imam 90kg na svojih 181 cm, i nebi na defki htio past ispod 85kg. Zanima me šta je prije svega dobro znat? Mogu li sa istim vježbama radit trening na defki ko i na masi i tako dalje?
              Ne moj se unaprijed ograničavati kilogramima, skidaj dok si ne budeš dobro izgledao. Vježbe su iste. Imaš na forumu dobrih tekstova o definiciji, pročitaj pa ako ti nešto nije jasno, pitaj.
              Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

              Comment


              • Re: CHAT Trening

                neki određeni link? a mogu i postavit negdje sadašnji trening tj vježbe za sve skupine i kako bi te iste vježbe izgledale na definiciji uključujući broj serija i ponavljanja?
                Blood never lies!

                Comment


                • Re: CHAT Trening

                  Originally posted by stampedo
                  neki određeni link? a mogu i postavit negdje sadašnji trening tj vježbe za sve skupine i kako bi te iste vježbe izgledale na definiciji uključujući broj serija i ponavljanja?
                  Sve radi isto, razlika je u prehrani i eventualno kardiu.
                  Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                  Comment


                  • Re: CHAT Trening

                    Originally posted by PatrickStar
                    Originally posted by stampedo
                    neki određeni link? a mogu i postavit negdje sadašnji trening tj vježbe za sve skupine i kako bi te iste vježbe izgledale na definiciji uključujući broj serija i ponavljanja?
                    Sve radi isto, razlika je u prehrani i eventualno kardiu.
                    tako i je, čito sam sve što mi je bilo potrebno na forumu, i u zadnjih 2 mj kako sam sredio prehranu, malo ispravio program i ubacio trčanje 2 puta tjedno, izgubio sam 3kg..
                    Blood never lies!

                    Comment


                    • Re: CHAT Trening

                      Koliko je pametno zadnjih 2-3 ponavljanja u zadnje dvije serije na benču raditi na pola amplitude u situaciji kad si na izmaku snage i nemaš spotera??
                      Ili bolje odradit cca 3 kvalitetna ponavljanja,pauza...pa onda opet kvalitetnih koliko ide
                      Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

                      Comment


                      • Re: CHAT Trening

                        ovo drugo
                        ne repam o politici možda bi trebo,
                        politika je mala ljadro još je nisam jebo

                        Comment


                        • Re: CHAT Trening

                          Originally posted by Mir7a
                          ovo drugo
                          Šta bi Pero Tomas reko na to
                          Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

                          Comment


                          • Re: CHAT Trening

                            ne znam i ne zanima me baš
                            moje mišljenje, pero tomas mi ne spada u generalnu populaciju vježbača
                            ne repam o politici možda bi trebo,
                            politika je mala ljadro još je nisam jebo

                            Comment


                            • Re: CHAT Trening

                              prelaskom na definiciju koliko je dovoljno aerobnog (cardio) vježbanja tjedno?
                              4 puta tjedno treniram sa utezima u teretani i 2 dana trčim po pola sata dane kad nisam u teretani. Dali je to dovoljno ili bi trebo još negdje ubacit aerobnog?
                              Blood never lies!

                              Comment


                              • Re: CHAT Trening

                                LI cardio na prazan stomak 5 puta tj. trcanje/HIIT ubaci samo jednom tjedno, ali pazi da ti je dovoljan razmak između treninga nogu i HIIT-a
                                KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                                Comment

                                Working...
                                X