Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT Trening

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT Trening

    treba mi necije misljenje.
    dvoumim se oko 5-odnevnog splita(ramena,ruke,noge,ledja,prsa,-,-)
    i 3-odnevnog fullbody-a-tocnije starting strenght.

    zanima me koliko ce bit razlika u dobitka u misicnoj masi. a u vezi snage ocekujem da bi SS bio puno bolji. misljenja pls :&
    Originally posted by Bilderčić
    Originally posted by Dehydronator
    sve do grama tjedno je natural
    gram tjedno ???? ma da covjece pa de onda izracunaj za 1 god. koliko bi trebao dobit misica
    48 grama ? ahahahhahahahahhahahahaha

    Comment


    • Re: CHAT Trening

      mišićnu masu u kužini dobivaš prvenstveno.. a ne s ovin ili onin "programom za masu"
      Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

      R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
      <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

      Comment


      • Re: CHAT Trening

        Originally posted by juka View Post
        mišićnu masu u kužini dobivaš prvenstveno.. a ne s ovin ili onin "programom za masu"
        nisi skonto... program za hipertrofiju i snagu nisu isti po dobivanju misicne mase samim tim sto imaju drugaciji cilj.
        Originally posted by Bilderčić
        Originally posted by Dehydronator
        sve do grama tjedno je natural
        gram tjedno ???? ma da covjece pa de onda izracunaj za 1 god. koliko bi trebao dobit misica
        48 grama ? ahahahhahahahahhahahahaha

        Comment


        • Re: CHAT Trening

          Originally posted by Archiv3r View Post
          treba mi necije misljenje.
          dvoumim se oko 5-odnevnog splita(ramena,ruke,noge,ledja,prsa,-,-)
          i 3-odnevnog fullbody-a-tocnije starting strenght.

          zanima me koliko ce bit razlika u dobitka u misicnoj masi. a u vezi snage ocekujem da bi SS bio puno bolji. misljenja pls :&
          starting strength je super i toplo ti ga preporucan itekako ces rast i na njemu iako je naglasak na snagu

          Comment


          • Re: CHAT Trening

            normalno da nisu.. al uz pretpostavku da si snagu odradia već.. jer se prvo snagu treba dobit.. onda ide hipertrofija (veće težine/više mišića).. toe neka logika jel.. al ok nesporazum
            Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

            R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
            <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

            Comment


            • Re: CHAT Trening

              Originally posted by Soner View Post
              Nemoj se izvlačit na visinu i gluposti oko balansa. Kolko si uopće visok? Ako si niži od 190cm pokret možeš izvest sa najnormalnijom mogućom formom. I kakve veze ima broj stopala s balansom na čučnju? Nikakve. Ojačaj trbušni zid i posterior chain pa nećeš kukat da te šipka baca na pod. Čučanj na smith mašini je glupost i možeš se itekako ozlijedit na smithu. Uči tehniku čučnja tako što ćeš prvo počet radit box čučanj a onda pređi na verziju čučnja za koju Thib kaže da je najprimjerenija visokima:

              http://www.youtube.com/watch?v=j-T6nXPBxCU

              @Dehydronator

              Čisto usmnjam da tvoja dedliftčina može znatno opast
              ma kako da ne...kod mene očito nema prijenosa snage na dl koliko forsam ovaj čučanj prerast će mi DL sa natjecanja bemti smajliće
              https://www.facebook.com/pages/Team-OS/279735542091911

              Overload Strength team

              Comment


              • Re: CHAT Trening

                Bravo za squat Dehy, al' morate pod hitno nabaviti bolju kameru!
                Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                Comment


                • Re: CHAT Trening

                  Originally posted by PatrickStar View Post
                  Bravo za squat Dehy, al' morate pod hitno nabaviti bolju kameru!
                  istina! haha

                  snimano je mojim mobom al uskoro planiram uzet neki mega cool sa dodirnom tehnologijom pa će valjd kamera biti bolja
                  https://www.facebook.com/pages/Team-OS/279735542091911

                  Overload Strength team

                  Comment


                  • Re: CHAT Trening

                    Brzo ides s kilazama gore, ali to je sigurno zbog pojasa, da da da, 100% i kemija jos uz to, sigurno
                    KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                    Comment


                    • Re: CHAT Trening

                      Originally posted by hardstyle91 View Post
                      Brzo ides s kilazama gore, ali to je sigurno zbog pojasa, da da da, 100% i kemija jos uz to, sigurno
                      pa zna se da pojas dodaje 20+ kg na liftove a tek kad zakemijam iza treninga brate beton!!
                      https://www.facebook.com/pages/Team-OS/279735542091911

                      Overload Strength team

                      Comment


                      • Re: CHAT Trening

                        Originally posted by Dehydronator View Post
                        pa zna se da pojas dodaje 20+ kg na liftove
                        Ali ti imaš novi pojas iz Amerike; taj dodaje i do 50 kg...
                        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                        Comment


                        • Re: CHAT Trening

                          Originally posted by Dehydronator View Post
                          a tek kad zakemijam iza treninga brate beton!!
                          Ovako ti kemijaš:
                          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                          Comment


                          • Re: CHAT Trening

                            Originally posted by Dehydronator View Post
                            ma kako da ne...kod mene očito nema prijenosa snage na dl koliko forsam ovaj čučanj prerast će mi DL sa natjecanja bemti smajliće
                            ma možeš malo dedlifta žrtvovat za koju kilu na benču a i ako padneš koju kilu na dlu, ne sumnjam da ćeš je brzo vratiti
                            btw, smajlići su za*****, di su oni stari aesthetics smajlići
                            Chill bro

                            Comment


                            • Re: CHAT Trening

                              jao kakve upale od petka, ovo nea nigdje :O
                              ne mogu sic sa stepenica, a nužda traje vjećno xD (sjest-ustat)

                              od sutra cu rasporit prsa, ima da me nema !

                              Comment


                              • Re: CHAT Trening

                                do sad sam radio 5 dana trening, posebno svaka skupina a sad sam se odlučio za 3 dana pošto sam upisao borilački sport a
                                to bi bila ovakva podjela: 1. dan prsa, biceps, 2. dan, leđa, triceps i 3.dan, noge, ramena... jel tako ispravno?
                                Blood never lies!

                                Comment

                                Working...
                                X