Announcement

Collapse
No announcement yet.

Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje, rameni potisak

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Premium.Better
    replied
    Re: Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje, rameni potisak

    deadlift 150kg x5 na svojih 79kg
    Last edited by Premium.Better; 05-11-12, 17:33.

    Leave a comment:


  • TripleZ
    replied
    Re: Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje, rameni potisak

    Originally posted by ibro10 View Post
    -Hamzzza jel ima negdje prevod tog treninga?
    ako ukucas ime vjezbe na engleskom u google izaci ce ti video koji pokazuje kako se radi, mislim da je to sve sto ti treba??

    a inace ne znam za neki prevod

    Leave a comment:


  • Lil joN
    replied
    Re: Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje, rameni potisak

    Originally posted by kelly View Post
    Ovo je već respektabilna brojka, bravo, imaš video kakav?
    hvala video nema seuste ali ke ima uskoro i slike i video...poz se najbolje

    Leave a comment:


  • ibro10
    replied
    Re: Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje, rameni potisak

    -Hamzzza jel ima negdje prevod tog treninga?

    Leave a comment:


  • ScuderiaBull
    replied
    Re: Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje, rameni potisak

    250 čega? lbs možda
    Pa čekaj malo, to je kao da si okrenut naopačke i imaš neki jebački teret na nogama, zatim pokušavaš leđima gurati planetu zemlju u rikverc

    Leave a comment:


  • kelly
    replied
    Re: Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje, rameni potisak

    Originally posted by Lil joN View Post
    Sq 250....:d
    Ovo je već respektabilna brojka, bravo, imaš video kakav?

    Leave a comment:


  • DARICA
    replied
    Re: Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje, rameni potisak

    BP 65 kg x 12

    Leave a comment:


  • Lil joN
    replied
    Re: Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje, rameni potisak

    Sq 250....:d

    Leave a comment:


  • TripleZ
    replied
    Re: Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje, rameni potisak

    Originally posted by bot1950 View Post
    Pa i ne baš, ovo mi se čini na prvi pogled malo složenije, imaš one power days di imaš samo 5 setova po 5 repova, i imaš one hypo days di udaraš 8 setova po 3 repa. Dok je GVT 10x10 i 3x15 sa sporijin tempon. OVT je kopija GVTa.
    da ali layne za svoje govori da je 'optimum volume' samo je ocigledno kod njega razumijevanje toga drugacije nego kod ostalih


    imas u PHAT i serije sa po 20 ponavljanja

    gdje su ti hypo days sa 8 setova po 3 ponavljanja ? da nisi mislio obrnuto

    Leave a comment:


  • bot1950
    replied
    Re: Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje, rameni potisak

    Pa i ne baš, ovo mi se čini na prvi pogled malo složenije, imaš one power days di imaš samo 5 setova po 5 repova, i imaš one hypo days di udaraš 8 setova po 3 repa. Dok je GVT 10x10 i 3x15 sa sporijin tempon. OVT je kopija GVTa.

    Leave a comment:


  • TripleZ
    replied
    Re: Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje, rameni potisak

    Originally posted by Archiv3r View Post
    samo sam ovako virnuo i imam osjecaj o cemu je rijec, to je slicna stvar kao i GVT OVT
    da, ne bas ali tu je to negdje

    Leave a comment:


  • Archiv3r
    replied
    Re: Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje, rameni potisak

    samo sam ovako virnuo i imam osjecaj o cemu je rijec, to je slicna stvar kao i GVT OVT

    Leave a comment:


  • TripleZ
    replied
    Re: Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje, rameni potisak

    mene bas cudi da izgleda niko ne radi phat na ovom forumu...jos nisam cuo za covjeka koji ga je probao a nije imao neocekivano dobre rezultate

    Leave a comment:


  • Archiv3r
    replied
    Re: Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje, rameni potisak

    mogao bi probat ovaj phat, ali kasnije...trenutno sam na splitu, fokusiram rame i tako. hvala za odgovor
    a sig ko sig, svacega ces se nagledat p

    Leave a comment:


  • TripleZ
    replied
    Re: Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje, rameni potisak

    Originally posted by Archiv3r View Post
    ee pa zato i govorim.
    znaci koliko sam skuzio ako se trenira kako si gore napisao (pump...) moze misic doc veci i kad kasnije krenes sa "treningom snage" moc ces razvit dosta snage bez da se misic poveca.
    dok ako treniras sa progresivnim opterecenjem ces dobivat snagu i kad dosegnes plato misic ce se morat povecat. ispravite me ako sam sta krivo napisao.

    ja znam da sam prije ljeta imao ok liftove (na ljeto sam slabo trenirao), dok sam poslije ljeta imao liftove sve za -10kg a misic je ostao tu negdje ( izgubio sam vjv. 0.5-1 kil misica i dobio 1-2 kila sala).
    da samo sto to da 'ti se misic mora povecati' je veoma malo povecanje misicne mase, VEOMA malo ( i tesko je doci do tog platoa)

    ali zato dok radis trening snage nemozes u potpunosti iskljuciti aktivaciju misica kao kod 8-15 repova, pa i zato ce ti i na taj nacin rasti misic (iako to nije optimalno) isto vrijedi i obrnuto...ne mozes dobiti na masi misica ali bas u potpunosti iskljuciti bilo kakav dobitak u snagi(tesko je)


    to sto se tebi desilo nema veze s ovim gore: to se inace desi kada prestanes trenirati, CNS ti se malo odvikne od odredjenih pokreta (bench, squat i sve ostalo) pa ne mozes isto dici kao prije - mada u sustini ako pauza nije bila preduga brzo vratis tu snagu


    prosli put kad nisam trenirao 6 sedmica isto mi se desilo, i vratio sam se za 2 sedmice na staru snagu (dok sam svaki misic odradio jedno 3 puta odprilike)

    i to se meni isto desi kada naprimjer u trening nogu zamjenim cucanj u potpunosti sa leg pressom (znaci nastavim intenzivno trenirati ali samo ne radim cucanju vise) - poslije 1-2 mjeseca = spala kilaza na cucnju za 10-15 kila (ovo se vise osjeti sto vise dizes - kada bi powerlifter isto uradio siguran sam da bi ofalio za 30-40 kg za mjesec-dva)


    da ce te trening snage ostaviti malim nije tacno (jest da su i ovi narokani ali opet..)





    po meni je najbolji trening kombinacija snage i klasicne hipertrofije, tj. rep range od 3-5, 5-8, 8-12 i 12-20...ako hoces da naucis vise o ovome:
    http://www.simplyshredded.com/mega-f...ated-2011.html
    ^^najbolji trening koji sam ikada probao, 6-ta sedmica i nevjerovatan mi je napredak, svaka vjezba mi je bolja iz treninga u trening

    PS: joj kako mi je smijesan tvoj sig hahah

    Leave a comment:

Working...
X