Announcement

Collapse
No announcement yet.

Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje, rameni potisak

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Teška dizanja - Benč, čučanj, mrtvo dizanje i rameni potisak

    Originally posted by Tomi
    Originally posted by thebruteclub
    Meni je oboje preogromna težina.
    Uopće ne znam koliki bi morao biti da to podignem kako spada.
    Nemoras biti preveliki uopce.
    Ich dont zinx sou...
    Ja (185/86) redovito vježbam i siguran sam da ne mogu toliko podići...

    Comment


    • Re: Teška dizanja - Benč, čučanj, mrtvo dizanje i rameni potisak

      Originally posted by thebruteclub
      Originally posted by Tomi
      Originally posted by thebruteclub
      Meni je oboje preogromna težina.
      Uopće ne znam koliki bi morao biti da to podignem kako spada.
      Nemoras biti preveliki uopce.
      Ich dont zinx sou...
      Ja (185/86) redovito vježbam i siguran sam da ne mogu toliko podići...
      Gle i visi i tezi si od mene...Nemora znacit da ce netko od 120 kila to dici kuzis..
      Facebook stranica:https://www.facebook.com/TomislavGustinOsobniTrener

      Comment


      • Re: Teška dizanja - Benč, čučanj, mrtvo dizanje i rameni potisak

        Originally posted by Tomi
        Originally posted by thebruteclub
        Originally posted by Tomi
        Originally posted by thebruteclub
        Meni je oboje preogromna težina.
        Uopće ne znam koliki bi morao biti da to podignem kako spada.
        Nemoras biti preveliki uopce.
        Ich dont zinx sou...
        Ja (185/86) redovito vježbam i siguran sam da ne mogu toliko podići...
        Gle i visi i tezi si od mene...Nemora znacit da ce netko od 120 kila to dici kuzis..

        Ma ne mislim ništa loše.
        MENI je to 2 heavy. Samo ti znaš koliko je tebi to lako/teško.

        Comment


        • Re: Teška dizanja - Benč, čučanj, mrtvo dizanje i rameni potisak

          Mrtvo dizanje 200 kg 8 reps
          Facebook stranica:https://www.facebook.com/TomislavGustinOsobniTrener

          Comment


          • Bench press - rekordi

            evo ovu sam temu otvoria tek tolko da vidimo kakav je ko u benchu,al isto iman i jedno pitanje:moj prijatelj,koji je napunia 18 godina prije misec dana,diže 130 na benchu i govori kako će moć 200 za 3,4 mjeseca,i tolko je uvjeren da bi se i kladia,al čisto sumnjan,ima 18 godina,70 kila na benchu u 4 mjeseca-nemoguće,uostalom pruga diže 180,a najjači u mojoj teretani 200 tako da.......šta mislite,jeli on malo zagoria

            Comment


            • Re: Bench press - rekordi

              nesvaćan kakve veze ima ova tema sa zdravljem i zašto je bitno koliko ko diže.jesi bilder ili nisi.profići rade sa znatno manjim težinama ali kompletan pokret i usporeno da bi mišiće opteretili kako žele.u 3,4 miseca nemože ni napredovat 30 kg ako ne uzima kreatin ili nešto slično,a i sa time nebi moga.pogotovo sa 130 na 200.
              ..:: Just say to yourself... how bad do I want this? Am I working harder then the person who will be standing next to me? ::..

              Comment


              • Re: Bench press - rekordi

                ma nema veze sa zdravljen ša san u neku temu koja je imala veze sa zdravljen pa otvoria ovu i ostalo,nestavljan ja nikad u to šta spada,i ja mu kažen nemožeš 70 kila u 3 miseca,ma kakvi,uporan je za popizdit

                Comment


                • Re: Bench press - rekordi

                  kladi se u whey neki dobri i eto =)
                  ..:: Just say to yourself... how bad do I want this? Am I working harder then the person who will be standing next to me? ::..

                  Comment


                  • Re: Bench press - rekordi

                    oću oću )

                    Comment


                    • Re: Bench press - rekordi

                      diže 130 kg jednom ili više puta??
                      "Muškarac je stvoren za rat,a žena za odmor ratniku,sve ostalo je glupost." F.N.

                      Comment


                      • Re: Bench press - rekordi

                        Originally posted by bruno
                        ma nema veze sa zdravljen ša san u neku temu koja je imala veze sa zdravljen pa otvoria ovu i ostalo,nestavljan ja nikad u to šta spada,i ja mu kažen nemožeš 70 kila u 3 miseca,ma kakvi,uporan je za popizdit
                        Nema teorije.Napravi mjesta na polici za novi whey
                        For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer.

                        Comment


                        • Re: Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje, rameni potisak

                          nemoze napredovat za 70 kila taman da ima savrsenu prehranu, najbolje trenere i sve sterodie ovog svijeta to je u 4 mjeseca nikako nije moguce..kladi se sa njim u auto ak mozes btw ako dodje do 150 napravio je odlican napredak...
                          I live for the weekend, I live for hard styles, I live for hardstyle baby!!

                          Comment


                          • Re: Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje, rameni potisak

                            eo nezz bili za ovo otvorio novu temu
                            ak neki admin hoce slobodno nek to napravi
                            ali ovaj mi se tekst svidio pa da stavim ovdje
                            jer je ovo BB forum a ne PL

                            citat Vedrana Jakšića


                            Kamo idemo = cilj
                            Kuda idemo = put

                            Put je ispravan samo ako vodi do željenog cilja.

                            U body buildingu (kako natjecateljskom, tako i rekreativnom) cilj je: izgrađeno tijelo.
                            Put je: izgradnja tijela.

                            Ako se body builder hvali, sebi i drugima, težinama kojima trenira i brojem ponavljanja, onda je na krivom putu, pa do željenog cilja neće ni doći.

                            «Dizanje», koje je samo sebi svrha, je neproduktivno.

                            Primjer (doduše; nemogući) iz drugog sporta:
                            Skakač u dalj, čiji je rezultat u skoku u dalj: 6 metara (daleko ispod svjetskih rezultata), hvali se svojim rezultatom od 12 sekundi na 100 metara.

                            On je «dobar sprinter» (iako uopće nije sprinter, nego skakač u dalj).
                            Uspoređivati se s pravim sprinterima ne želi, jer on je skakač u dalj!

                            Ostatak njegove priče svodi se na slijedeće: skakao bi on i 9 metara u dalj, ali...
                            - nije mu to cilj
                            - ograničen je genetski
                            - ograničen je financijski
                            - ne uzima stimulativna sredstva
                            ...
                            I kraj priče je tu: on je skakač u dalj koji trči 100 metara za 12 sekundi.
                            A, koliko skače u dalj?
                            Nećemo sad o tome ...

                            U našem sportu: body builder se hvali svojim težinskim rezultatima (iako nije ni power lifter ni strongman).
                            Uspoređivati se s pravim power lifterima i strongmanima ne želi, jer je on body builder.

                            A što ne izgleda dovoljno dobro, nije bitno, jer:
                            - nije mu to cilj
                            - ograničen je genetski
                            - ograničen je financijski
                            - ne uzima stimulativna sredstva
                            Nije bitno dok god u nekom pokretu, izvođenom nekim načinom, može izvesti neki broj ponavljanja s nekom težinom ...

                            I tako u krug...

                            Circulos viciosus ...

                            S vremenom, cilj postane: uvjeriti sebe i druge da je na pravom putu, a što ne stiže do pravog cilja ... postoji za to dobar razlog, jedan ili više njih (vidi gore navedene) ...

                            Comment


                            • Re: Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje, rameni potisak

                              Odlično objašnjeno...

                              Comment


                              • Re: Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje, rameni potisak

                                Stvarno odličan tekst.
                                Meni je rekord u bench pressu 115 kg, čučanj i deadlift još ne želim probavat maximum zbog velike mogućnosti ozljede donjeg dijela leđa.
                                "Muškarac je stvoren za rat,a žena za odmor ratniku,sve ostalo je glupost." F.N.

                                Comment

                                Working...
                                X