Announcement

Collapse
No announcement yet.

Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje, rameni potisak

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje, rameni potisak

    Nevjerujem da je ispod 180kg
    panta rei

    Comment


    • Re: Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje, rameni potisak

      decki pretjerujete ipak se bavi bb-o, a ne powerliftingom
      mislim da nije vise od 160...
      I live for the weekend, I live for hard styles, I live for hardstyle baby!!

      Comment


      • Re: Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje, rameni potisak

        Originally posted by Schranz
        decki pretjerujete ipak se bavi bb-o, a ne powerliftingom
        mislim da nije vise od 160...
        175 mu je bio u fazi nabacivanja mase...
        Originally posted by HeadacheR
        Imam već zavidnu mišićnu masu ali želim savjet od vas da uzmem neke proteine,suplimente ili tako nešto da mišići narastu za 15 dana (prvenstveno trbušni)

        Comment


        • Re: Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje, rameni potisak

          Originally posted by mali priest
          liftovi
          navest cu maksimale ,inace to nije trenutno stanje al ajmo reci moji osobni rekordi

          210kg cucanj
          300kg mrtvo dizanje
          175kg bench
          kopirano iz druge teme

          edit: house me stigo
          panta rei

          Comment


          • Re: Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje, rameni potisak

            Originally posted by baksuz
            Originally posted by mali priest
            liftovi
            navest cu maksimale ,inace to nije trenutno stanje al ajmo reci moji osobni rekordi

            210kg cucanj
            300kg mrtvo dizanje
            175kg bench
            kopirano iz druge teme

            edit: house me stigo

            House je uvijek korak ispred vas...
            Originally posted by HeadacheR
            Imam već zavidnu mišićnu masu ali želim savjet od vas da uzmem neke proteine,suplimente ili tako nešto da mišići narastu za 15 dana (prvenstveno trbušni)

            Comment


            • Re: Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje, rameni potisak

              ma to je krivi broj stisuno
              I live for the weekend, I live for hard styles, I live for hardstyle baby!!

              Comment


              • Re: Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje, rameni potisak

                bench mi je bio 175kg maximala ali sam bio realno valjda 20kg tezi nego sad ,ne kazem misica ali opet da osporim naseg filozofa severa jos jednom zbog vode i vece kolicine sala oko misica bilo mi je puno lakse dizati vece tezine
                sad sam bas poceo trenirati bench kojeg rijetko kad radim ,tako da realno mi je cilj nekih 160 do 170kg dici sto bi bila otprilike dvostruka moja tezina na taj dan
                samo je malo problematika ,jer mjesec dana kasnije imam bb natjecanje a u toj fazi vec se jako malo hrane unosi ,ali planiram taj dan odraditi punjenje ugljikohidratima i odmora malo vise dan prije pa cemo vidjeti
                makar zao mi je sto nema deadlifta ,tu sam daleko najjaci
                evo recimo moj frend mali perica ,juniorski prvak hrvatske u bodybuildingu ,ima nekih 240kg u benchu i oko 300kg u cucnju ali mrtvo oko 250kg
                TRAŽIM KLIJENTE ! SLAŽEM PROGRAME TRENINGA I PREHRANE ,PRIPREMAM ZA NATJECANJE ,OSOBNI TRENER ! JAVITI NA PM!!!
                Juniorski viceprvak svijeta 2010.,juniorski prvak Hrvatske 2008 i 2009,Pobjednik Tesanj kupa 2009. ,2.mjesto Bihac open u seniroima

                Comment


                • Re: Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje, rameni potisak



                  vidi ga, nema 60kg u njemu, a vratom dize 220kg
                  da je snimka nastavila vidjeli bi vi kako on ko da radi good morning dize ovih 220...
                  prodajem domaci bagremov med 40kn/tegla. prednost zagreb i zapadna okolica. kontakt mail drasko2002@gmail.com

                  Comment


                  • Re: Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje, rameni potisak

                    Originally posted by mali priest
                    bench mi je bio 175kg maximala ali sam bio realno valjda 20kg tezi nego sad ,ne kazem misica ali opet da osporim naseg filozofa severa jos jednom zbog vode i vece kolicine sala oko misica bilo mi je puno lakse dizati vece tezine
                    sad sam bas poceo trenirati bench kojeg rijetko kad radim ,tako da realno mi je cilj nekih 160 do 170kg dici sto bi bila otprilike dvostruka moja tezina na taj dan
                    samo je malo problematika ,jer mjesec dana kasnije imam bb natjecanje a u toj fazi vec se jako malo hrane unosi ,ali planiram taj dan odraditi punjenje ugljikohidratima i odmora malo vise dan prije pa cemo vidjeti
                    makar zao mi je sto nema deadlifta ,tu sam daleko najjaci
                    evo recimo moj frend mali perica ,juniorski prvak hrvatske u bodybuildingu ,ima nekih 240kg u benchu i oko 300kg u cucnju ali mrtvo oko 250kg

                    Po godinama je kategorizirano natjecanje(tak mi je frend rekao), znači da ćeš bit u kategoriji sa puno težim ljudima od sebe...
                    Originally posted by HeadacheR
                    Imam već zavidnu mišićnu masu ali želim savjet od vas da uzmem neke proteine,suplimente ili tako nešto da mišići narastu za 15 dana (prvenstveno trbušni)

                    Comment


                    • Re: Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje, rameni potisak

                      to nema veze s mozgom onda
                      opce je poznata stvar da u dizackim sportovima ,to jest sportovima snage je osnovno da se kategorije ravnaju prema tezinama
                      TRAŽIM KLIJENTE ! SLAŽEM PROGRAME TRENINGA I PREHRANE ,PRIPREMAM ZA NATJECANJE ,OSOBNI TRENER ! JAVITI NA PM!!!
                      Juniorski viceprvak svijeta 2010.,juniorski prvak Hrvatske 2008 i 2009,Pobjednik Tesanj kupa 2009. ,2.mjesto Bihac open u seniroima

                      Comment


                      • Re: Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje, rameni potisak

                        Mrtvo dizanje 230 kg 2x
                        Facebook stranica:https://www.facebook.com/TomislavGustinOsobniTrener

                        Comment


                        • Re: Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje, rameni potisak

                          Originally posted by SEVER
                          Baš ste smiješni. Naravno da je moguće, ne treniram ni dvije godine pa dižem i više, natural, naravno. To što neki siromah to ne može ni za 10 godina postić je njegov (i vaš) problem.

                          Do singla od 200 vjerojatno neće doći tako brzo, ali kroz još godinu-dvije bez problema, ako sve radi dobro. I opet natural, naravno.
                          Smesna je tvoja izjava samo.Kakav benc od 200kg natural.
                          Ovo je podforum sportova snage,ne znam kakvo mesto ima tu smit masina,mind n muscle i sl.Bitno je ko koliko dize a ne kako ko izgleda.Nije bodibilding

                          @Priest

                          Nikola,jel ima snimak tih liftova?
                          Nije da ti ne verujem,citam sta pises na drugom forumu,ali bih hteo da vidim.Narocito me deadlift zanima buduci da si jako lagan za cifru od 300kg

                          Comment


                          • Re: Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje, rameni potisak

                            Nevidim zasto nebi mogao dic 300 kg s svojih nekih 110tak kg...
                            Facebook stranica:https://www.facebook.com/TomislavGustinOsobniTrener

                            Comment


                            • Re: Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje, rameni potisak

                              Originally posted by Tomi
                              Nevidim zasto nebi mogao dic 300 kg s svojih nekih 110tak kg...
                              Nisam znao da je imao toliko.Cucanj mu je preslab u odnosu na mrtvo.Snimci?

                              Comment


                              • Re: Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje, rameni potisak

                                Originally posted by Ed Koan
                                Originally posted by Tomi
                                Nevidim zasto nebi mogao dic 300 kg s svojih nekih 110tak kg...
                                Nisam znao da je imao toliko.Cucanj mu je preslab u odnosu na mrtvo.Snimci?
                                Da ne pričamo bez činjenica, mali priest je postao video prije godinu dana pa sami donesite zakljucak

                                mrtvo dizanje-220kg

                                [gvideo:3fvyhokp]http://video.google.com/videoplay?docid=-1255358719124633325[/gvideo:3fvyhokp]

                                squt-200kg

                                [gvideo:3fvyhokp]http://video.google.com/videoplay?docid=-4496084065932529765[/gvideo:3fvyhokp]

                                bench-167kg

                                [gvideo:3fvyhokp]http://video.google.com/videoplay?docid=-5969553147990634992[/gvideo:3fvyhokp]

                                Comment

                                Working...
                                X