Announcement

Collapse
No announcement yet.

modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

    DL (sumo)

    warm up
    94 x3
    110 x3
    124 x3 (+4 kg, -4 pon) širi stav, nadao sam se više pon, ljut nastavio trening

    100 x5,5,
    80 x8


    BLOK PULL:
    80x5
    100x3
    120x2
    130x2

    DEFICIT DL:
    60x8,7,6

    ČUČANJ s pauzom:
    60 x6
    70x5,5,6


    trapez bučicama

    trbuh: kotač

    #nov gym, širi stav, sinoćnje bicikliranje, slab dl (valjda su to razlozi). volio bi da sam mogao snimiti deficit dl, da vidim formu, al ništ ovaj put.
    The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

    Fak me, right?

    Comment


    • Re: modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

      malo videa još, raw raw
      širi stav? kako djeluje?

      sad kad gledam block pull djeluje mi kao 140, ne znam..







      The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

      Fak me, right?

      Comment


      • Re: modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

        probaj ramena drzati vise nazad u pocetnoj poziciji...u biti jednom kad si ga odvojio radis haman pa mrtvo na ravne noge, dosta ti ledja tu rade
        A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


        If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


        * SHUT UP AND SQUAT *

        Comment


        • Re: modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

          Originally posted by TripleZ View Post
          probaj ramena drzati vise nazad u pocetnoj poziciji...u biti jednom kad si ga odvojio radis haman pa mrtvo na ravne noge, dosta ti ledja tu rade
          hm probat ću..
          hvala
          The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

          Fak me, right?

          Comment


          • Re: modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

            probaj radit bez strapsa...stavi magnezij i nebi trebao imat problema..

            ja jos neko vrijeme na tvom mjestu nebi radio ni deficit ni blok pullse ali bi nakon zadnje + serije dodao jos 3 serije 3-5 pon sa manjom kilazom od zadnje radne( stil isti ko na + seriji).

            ovaj sumo sto vuces je super.. trebas mrvicu podignut vise guzicu u pocetnom polozaju da ne poleti gore kad krenes dizat.
            prvo lagano pocni dizat sipku i prije i nego se pocne odvajat od poda sto brze pocni guzicu naprijed gurat...bitno je i brzo izvest pokret ..ali ne trznu od dole i ispasti iz prave forme...
            Do Whatever the Fuck You Wanna Do

            progressive overload, squat, deadlift, bench press.
            kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

            Youtube:

            Primjer treninga snage/hipertrofije
            Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
            Sve o prehrani
            Sve o treningu

            Comment


            • Re: modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

              Originally posted by staragarda View Post
              probaj radit bez strapsa...stavi magnezij i nebi trebao imat problema..

              ja jos neko vrijeme na tvom mjestu nebi radio ni deficit ni blok pullse ali bi nakon zadnje + serije dodao jos 3 serije 3-5 pon sa manjom kilazom od zadnje radne( stil isti ko na + seriji).

              ovaj sumo sto vuces je super.. trebas mrvicu podignut vise guzicu u pocetnom polozaju da ne poleti gore kad krenes dizat.
              prvo lagano pocni dizat sipku i prije i nego se pocne odvajat od poda sto brze pocni guzicu naprijed gurat...bitno je i brzo izvest pokret ..ali ne trznu od dole i ispasti iz prave forme...
              probat ću, ovdje mogu koristit magnezij ali tekući onaj, vidio sam da ga koriste. a strapse uzmem za + seriju inače.
              mislim da deficit neću radi, a blok ću ostavit, ili ću nekad nekad drugo.

              ok, hvala
              The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

              Fak me, right?

              Comment


              • Re: modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

                kao sto sam prije napomenuo, prestajem sa 5/3/1 i pocinjem pripreme za natjecanje. Sam trening bi trebao izgledat jednostavno, znaci 3 do 4 puta tjedno (mozda i 5) s time da cu si postavit TM-ove ovako: BP 130kg (paused), DL 220kg i SQ 170kg. to su mi brojke koje bi volio "potegnut" na natjecanju jedino bi htio da cucnem vise... vidjet cu kako ce mi biti tjedan dana do natjecanja kad budu max kilaze na serijama i ako cucanj bude relativno lagan, isprobat cu i 180kg...

                tesko mi pada 3 dana treninga u tjednu jer mi je to premalo tako da cu u pocetku povecat frenkvenciju treninga i polako smanjivat do vremena kad budem 3 weeks out pa ide normalno manji volumen i isto tako manja frekvencija... trebao sam skidat 5 kg da upadnem u kategoriju od 90 ali necu jer vjerujem da bi mi patila snaga a to si trenutno nesmijem dopustit jer ajmo gledat realno, ni ove kilaze koje mislim dignut nisu ni blizu da konkuriram ostalim a niti se necu zamarat toliko, kako bude ce bit, ovo ce mi biti tek prvo natjecanju u mom zivotu a kako sam ja kao osoba uvijek stroga prema samom sebi i govorim si da uvijek moze bolje jer nikad nisam 100% zadovoljan, u ovom cu malo "popustit" kocnice i biti manje kritican prema sebi i svojim ciljevima barem za sad...

                mislim da cu i dalje radit noge odnosno cucanj 2 puta pa kao sto sam prije spomenuo, lagano skidat volumen i samo frenvenciju sto se blizim natjecanju... puno cu se istezat i koristi foam roller, radit na mobilnosti malo jace i cesce nego do sad cisto da se osiguram od ozljeda a dosta cesto istegnem zadnju lozu kad smanjim treninge tako da cu poradit na tome jer nesmijem dopustit da mi se to desi na meetu, pa zaklao bi se

                nisam si jos rasporedio acc vjezbe koje cu radit, krenut cu spontano kao do sad i vidjet do kraja tjedna sta mi pase i sta bih trebao eventualno promijenit... to je to, vrijeme je da pokazem prvenstveno sam sebi za sta sam do sad radio odnosno trenirao i naravno da probim svoje limite jer realno, prema tom cilju tezim! tzelim srecu tooropu i svim ostalim koji se spremaju i planiraju napravit sto veci total na meetu i ono najvaznije, biti zadovoljni tim rezultatom
                https://www.youtube.com/channel/UCkt...HNAw679eK-nhOQ
                http://instagram.com/dinc_94
                http://www.myfitnesspal.com/profile/dino097
                myprotein code: MP24017174

                Comment


                • Re: modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

                  sto forsiras smanjiti frekvenciju ka takmicenju ? nije to potrebno
                  A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                  If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                  * SHUT UP AND SQUAT *

                  Comment


                  • Re: modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

                    zelis rec da i dalje radim cucanj 2x tjedno odnosno kroz cijele pripreme? prvi put po shemi a drugi neki hipertrofijski rad?
                    https://www.youtube.com/channel/UCkt...HNAw679eK-nhOQ
                    http://instagram.com/dinc_94
                    http://www.myfitnesspal.com/profile/dino097
                    myprotein code: MP24017174

                    Comment


                    • Re: modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

                      18.10 squats & DL


                      Squats (low bar, wide stance)
                      warm up
                      130 x 5
                      160 x 5
                      160 x 5
                      130 x 7


                      box squats
                      130 x 4
                      130 x 4
                      110 x 6
                      110 x 6
                      110 x 6

                      highbar olympic sq dvije desetke sa 110


                      deficit deadlift conventional
                      150 x 6
                      150 x 6
                      150 x 8

                      + barbell rows i shrugs po 4 serije



                      bonus: odlican trening, nista fancy samo malo rada na slabim stvarima i one step closer do napredka
                      A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                      If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                      * SHUT UP AND SQUAT *

                      Comment


                      • Re: modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

                        Originally posted by Dinč View Post
                        zelis rec da i dalje radim cucanj 2x tjedno odnosno kroz cijele pripreme? prvi put po shemi a drugi neki hipertrofijski rad?
                        pa da...samo po peaking protocolu radi onda kad je ''glavni'' dan za cucanj i to e to (isto za ostale liftove)
                        A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                        If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                        * SHUT UP AND SQUAT *

                        Comment


                        • Re: modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

                          @dinc- hvala i sretno i tebi i da ostvaris zadane si ciljeve i da sve prodje kako spada. Sto se tice gubitka kg, yebiga, ti znas, tako da samo sibaj onda opusteno, ja se ne moram brinuti jer se igram sa tezinom non stop je tu negdje na 72-3 a do 75 imam mjesta tako da ostvari zadane liftove, ja ciljam na 140-80/90-150 ako sve bude islo kako spada. Isto tako cu i ja tu pisati logove kako pripreme idu pa cu u hodu sve rasporedjivati sta mi pase/ne pase i tako
                          Sent from my Nokia Lumia 920 using Tapatalk
                          Moj učitelj, svemogući, jedan jedini, najveći - Maximus1950

                          "Success is like being pregnant, everyone congratulates you but they have no idea how many times you have been f*cked."

                          https://www.instagram.com/azurpowerlifting/

                          Comment


                          • Re: modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

                            Znaci tko dolazi u zg ??? Koji je datum tocno i di idemo na grupni junk food
                            Mislim na natjecanje.
                            "Od svih vrlina najteže je postići poniznost; ništa ne umire teže od želje za dobrim mišljenjem o sebi"

                            Comment


                            • Re: modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

                              Dolazi Dince, dolazim ja, na natjecanje, a tko ce doci gledati, to ne znam grupni junk food, ako je vaganje dan prije, onda idemo jesti 13.12 ako je na dan meeta onda idemo jesti 14.12 haha samo sredite sve kako spada
                              Sent from my Nokia Lumia 920 using Tapatalk
                              Moj učitelj, svemogući, jedan jedini, najveći - Maximus1950

                              "Success is like being pregnant, everyone congratulates you but they have no idea how many times you have been f*cked."

                              https://www.instagram.com/azurpowerlifting/

                              Comment


                              • Re: modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

                                Doći ću vas pogledati ako budem u Zagrebu taj dan, a vjerojatno budem

                                Comment

                                Working...
                                X