Announcement

Collapse
No announcement yet.

modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

    Originally posted by TripleZ View Post
    mislim ono, cool - pobijediti= tebi to znaci, meni ne,
    isto i kod mene, zato ja nikad nisam voljela sport u skoli, mislim se aaajdee who cares ko je pobedio daj bre

    edit: ili ono kad igras monopoly i te fore, i kad se neko naljuti sto izgubi LOL
    ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

    "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

    Comment


    • Re: modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

      Originally posted by TripleZ View Post
      imalo bi to sve logike da ovo nije jedan od top sportova sto se tice ''everybody is a winner'' mentality-a i imas koliko hoces slucajeva da se ta pobjeda zaradi samim *drumroll* dolaskom na takmicenje i uplatom kotizacije


      mislim ono, cool - pobijediti= tebi to znaci, meni ne, ono podijeljen si u grupe po godinama pa po kilazi (i dodatno jos vrsite podijelu na drug use) i kategorije koje se osvajaju u prosjeku imaju dva-tri natjecatelja (dalmatinac je izuzetak jer ima samo tezisne kategorije) ali u PL sistemu ovih dana to ''natjecanje'' se bas izgubi

      ali ovo mi stvarno nije jasno

      poanta natjecanja je natjecati se...ali pobijediti, znaci samo se natjecati sa slabijima - a te jake ljude u svojoj kategoriji izbjegavati kako god je moguce ?

      ovdje nema druge nego agree to disagree ali meni je draze biti dobar i izgubiti od objektivno jaceg nego biti ''onako'' i pobijediti jer nije niko ozbiljan bio u kategoriji - u svakom slucaju nikad necu reci da me je neko pobijedio zato sto je enhanced


      edit: a taj IPF i zabrana odlaska na druga takmicenja je cista glupost...ni u Srbiji nije tako, ljudi komotno izasli na ovo zadnje takmicenje u subotu i sutradan na ipf
      Na zadnjem natjecanju državnom u PL je bilo 5 natjecatelja u mojoj kategoriji, to je sasvim solidno.
      Ja izbjegavam one jače koji su jači od mene zbog dopinga, jer ne želim pretrpit nepošten poraz. Shvati to. Nemam ja ništa protiv dopinga i ljudi koji koriste doping, al on sa sobom nosi cijenu koju još nisam spreman platit, a velika je razlika bit na dopingi ili bit natty i to jednostavno ne smije bit ista kategorija, iako i sad mogu pobijedit veliku većinu onih dopingiranih.

      Slažem se da je zabrana natjecanja u drugim federacijama glupost, ali šta je, tu je. Rađe biram IPF kad već moram birat jer je ipak ''službeniji'' i u HOO.

      Comment


      • Re: modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

        8 WEEKS OUT

        Day 1

        deadlift
        50x10
        90x5
        120x3
        150x2
        165x5 x3 serije
        120x5
        90x5

        high bar paused sq
        50x10
        70x5
        90x5
        110x5
        110x6
        110x7

        barbell rows 5x10-15

        pulldowns 4x12

        one arm dumbell rows 3x15

        cable pullover 3x15

        komentar: moram priznat da ove serije na dl-u nisu bile bas lagane (da ne kazem teske). prvi put radio sa mixed gripom kroz sve serije i uspio drzat sipku bez problema...

        serije cucnja su me lijepo iznenadile, mislim da niti jednom nisam 7 ponavljanja sa tom kilazom napravio tako da sam super zadovoljan...
        https://www.youtube.com/channel/UCkt...HNAw679eK-nhOQ
        http://instagram.com/dinc_94
        http://www.myfitnesspal.com/profile/dino097
        myprotein code: MP24017174

        Comment


        • Re: modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

          Ovaj u sredini diže 125 kg benš
          ovaj lijevo ne trenira samo kopa u vrtu
          ovaj desno je prvak u ninja warriorsima i parkouru Tim Shieff

          TKO JE NAJŠIRI?
          Attached Files

          Comment


          • Re: modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

            Daj link videa da vidimo taj bench

            Comment


            • Re: modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

              https://www.youtube.com/watch?v=uEE6co8oP6I

              diže više ,150 kg ,evo video

              Sva tri čovjeka su na sirovoj (biljnoj)hrani ima neka stranica gdje se promovira sirova(biljna) hrana tamo sam to vidio te slike i njih ,jedu doslovno samo voće i povrće ,bez žitarica i mahunarki i proteina u prahu ,što je loše ,jer da jedu više proteina i kalorija bili bi puno širi i jači .

              Sorry ako prekidam neke razgovore ,ali pošto nisam stručnjak kao vi ,objasnite mi molim vas kako momak diže dosta ,a izgleda uzak naspram ovih koji diže duplo manje?
              Last edited by Carl Wind; 20-10-14, 20:03.

              Comment


              • Re: modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

                benč, c3 w2


                warm up
                80 x3
                90 x3
                100 x6

                pauzirani benč:
                82.5 x5,5,5

                dips
                bw+25kg x9,8,8

                kosi benč s bučicama:
                27,5 x10,10,7

                razvlačenje bučicama:
                4serije po 12+ pon

                zgibovi (dead hang) + letenje u pretklonu:
                4s x 6p + 12p
                The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

                Fak me, right?

                Comment


                • Re: modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

                  Originally posted by Carl Wind View Post
                  https://www.youtube.com/watch?v=uEE6co8oP6I

                  diže više ,150 kg ,evo video

                  Sva tri čovjeka su na sirovoj (biljnoj)hrani ima neka stranica gdje se promovira sirova(biljna) hrana tamo sam to vidio te slike i njih ,jedu doslovno samo voće i povrće ,bez žitarica i mahunarki i proteina u prahu ,što je loše ,jer da jedu više proteina i kalorija bili bi puno širi i jači .

                  Sorry ako prekidam neke razgovore ,ali pošto nisam stručnjak kao vi ,objasnite mi molim vas kako momak diže dosta ,a izgleda uzak naspram ovih koji diže duplo manje?
                  Ovo je 136kg i ne diže već ga je poklopilo ko pi*ku

                  Comment


                  • Re: modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

                    Strasan video.

                    300lbs = 150kg. Odlicno racunas

                    +spoter je "uzeo" 15-20kg Realno moze izgurat nekakvih 110kg sto je sasvim average kilaza i ne vidim kakve veze ima sto je vege.
                    I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                    ----------------------------------------------------------------
                    Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                    Comment


                    • Re: modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

                      Ne ,on je hologram ,on je ubačen u tvoj um da te izludi ,jer to je hologram od 70 kg koji diže 300 pound bencha .

                      Comment


                      • Re: modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

                        Originally posted by Premium.Better View Post
                        Strasan video.

                        300lbs = 150kg. Odlicno racunas

                        +spoter je "uzeo" 15-20kg Realno moze izgurat nekakvih 110kg sto je sasvim average kilaza i ne vidim kakve veze ima sto je vege.
                        Kad bi on uzeo kemiju koju ti uzimaš ,letio bi zrakom .

                        Comment


                        • Re: modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

                          Dakle ovako, Premium mi je vec da svoju kemiju, jos se samo moran prebacit na vocnu prehranu i do natjecanja iman dodatnih 20kg na svim liftovima.

                          Comment


                          • Re: modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

                            Originally posted by Carl Wind View Post
                            Kad bi on uzeo kemiju koju ti uzimaš ,letio bi zrakom .
                            rofl

                            10645070_341572149349142_1039364168272856553_n.jpg
                            I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                            ----------------------------------------------------------------
                            Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                            Comment


                            • Re: modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

                              Ok, ovo je trenutno postalo CHAT tema... Premiume, posalji nesto gainsa, trebat ce mi
                              https://www.youtube.com/channel/UCkt...HNAw679eK-nhOQ
                              http://instagram.com/dinc_94
                              http://www.myfitnesspal.com/profile/dino097
                              myprotein code: MP24017174

                              Comment


                              • Re: modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

                                Originally posted by Kahn View Post
                                Na zadnjem natjecanju državnom u PL je bilo 5 natjecatelja u mojoj kategoriji, to je sasvim solidno.
                                Ja izbjegavam one jače koji su jači od mene zbog dopinga, jer ne želim pretrpit nepošten poraz. Shvati to. Nemam ja ništa protiv dopinga i ljudi koji koriste doping, al on sa sobom nosi cijenu koju još nisam spreman platit, a velika je razlika bit na dopingi ili bit natty i to jednostavno ne smije bit ista kategorija, iako i sad mogu pobijedit veliku većinu onih dopingiranih.

                                Slažem se da je zabrana natjecanja u drugim federacijama glupost, ali šta je, tu je. Rađe biram IPF kad već moram birat jer je ipak ''službeniji'' i u HOO.
                                shvacam sta hoces da kazes, ali even playing field nikad nece biti - prvo zbog genetike pa onda zbog sveg ostalog

                                http://gregnuckols.com/2014/09/16/wh...world-records/


                                ...ali dobro drugacija je situacija kod tebe, moras birati i razumljivo je
                                A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                                If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                                * SHUT UP AND SQUAT *

                                Comment

                                Working...
                                X