Announcement

Collapse
No announcement yet.

modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

    sad me mozete napasti koliko hocete ali anabolici nisu toliki faktor za ozbiljne liftere


    jednom kad izgradite bazu, necete dobiti neki ogromni ''boom'' - ako ste pocetnik mozda da, bude taj boom sa roidsima ali krajniji rezultat je opet neka ne-impresivna cifra


    ljudi ne znaju trenirati, ako si gradjen za deadlift, 300 natty nije fantazija, niti 300 cucanj bandaziran ako si gradjen za to, niti je 200 bench, sve to u nekih 90-110 kg....ne kazem da svak moze napraviti 800 total natty, daleko od toga, ali bar jako dobar napredak mozete napraviti u bar jednom od liftova - za koji vec imas dobre poluge





    i ovo ''ne znaju trenirati'' je najozbiljnije, kad bih dobio marku za svaku osobu koja mi je u proteklih par sedmica rekla da je bila na opakoj hemiji (test+tren sa oralima) ali su ''izgorili'' na ruskim programima koje sam ja fino odradio bez iceg, mogao bi sebi sad kupiti nove bandaze, mozda i pojas kakav fin

    tolika hemija a ljudi se nisu sjetili sistematski pristupiti treningu, polahko se privikavati na frekvenciju i raditi na prevenciji povreda - šteta velika, ali eto


    zato ljudi sa siromasnim dozama dizu astronomske brojeve pa ih ovi gledaju i cude se kako... ljudi su zapostavili znanost treninga
    A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


    If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


    * SHUT UP AND SQUAT *

    Comment


    • Re: modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

      Originally posted by TripleZ View Post
      sad me mozete napasti koliko hocete ali anabolici nisu toliki faktor za ozbiljne liftere


      jednom kad izgradite bazu, necete dobiti neki ogromni ''boom'' - ako ste pocetnik mozda da, bude taj boom sa roidsima ali krajniji rezultat je opet neka ne-impresivna cifra


      ljudi ne znaju trenirati, ako si gradjen za deadlift, 300 natty nije fantazija, niti 300 cucanj bandaziran ako si gradjen za to, niti je 200 bench, sve to u nekih 90-110 kg....ne kazem da svak moze napraviti 800 total natty, daleko od toga, ali bar jako dobar napredak mozete napraviti u bar jednom od liftova - za koji vec imas dobre poluge





      i ovo ''ne znaju trenirati'' je najozbiljnije, kad bih dobio marku za svaku osobu koja mi je u proteklih par sedmica rekla da je bila na opakoj hemiji (test+tren sa oralima) ali su ''izgorili'' na ruskim programima koje sam ja fino odradio bez iceg, mogao bi sebi sad kupiti nove bandaze, mozda i pojas kakav fin

      tolika hemija a ljudi se nisu sjetili sistematski pristupiti treningu, polahko se privikavati na frekvenciju i raditi na prevenciji povreda - šteta velika, ali eto


      zato ljudi sa siromasnim dozama dizu astronomske brojeve pa ih ovi gledaju i cude se kako... ljudi su zapostavili znanost treninga
      Ja se u potpunosti slažem sa ovim... To što ideš u teretanu ne znači da znaš da treniraš... Retko ko ima uz sebe pravog trenera, koji se školovao za to... Ljudi treniraju samouko i pomoću interneta i naravno greše...

      A i da previše očekuju od hemije i to je činjenica....
      Pivo za masu, rakija za defku...

      Comment


      • Re: modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

        To je pitanje strpljenja i realnih ocekivanja... 5 godina je dug period i 10kg godisnje napretka na nekom liftu i nije nesto al onda opet, kad se sve zbroji, u mom slucaju konkretno bi to dalo npr cucanj 250kg bez ikakve opreme. Nije bas da to puno ljudi moze pa se onda ocito da zakljucit da ocekivanja i nisu toliko skromna koliko na prvu izgledaju...

        Al ka sta san reka, zivi bili pa vidili. Bit cemo svi pametniji za par godina.

        Comment


        • Re: modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

          marijan matijevic iz like je bio najjaci covjek zadnjih 2000 godina povijesti ,a nije uzimao kemiju ,samo je imao drukčije misice i kosti i slicno

          ja imam 700 testosteron high normal for 18 yr old i nebitno je koliko tko dize,važno je kakva je cjelokupna atletska kondicija ,meni je bolja za 35 posto od hrvatskih vojnika i većine boraca po ringovima.

          a to ako se netko rodi sa više brzih misicnih vlakana,moze da bude mu testera na 150 dizat ce 150 kg povise glave ,ja nemogu 60

          Nikola tesla je s Marijanom se druzio u New Yorku ,Marijan vukao brodove rukama i avione zadržavao u polijetanju one manje ne mislim na velike ,a Niđo izazivao potrese sa daljinskim u đepu,a nisu uzimali ni kemiju za misice niti kemiju za mozak
          Last edited by Carl Wind; 15-10-14, 18:01.

          Comment


          • Re: modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

            Poprilicno san siguran da je na powerliftingu natjecanju bitno koliko ko dize a ne cjelokupna atletska kondicija.

            Comment


            • Re: modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

              Jesi li siguran? Mislim da se ipak gleda atletska sprema i izgled, a ne total i koliko tko diže, to nije bitno. Još ako imaš testosteron 700 high normal i ako si bolji i spremniji od vojnika, pa šta će ti total?
              Moj učitelj, svemogući, jedan jedini, najveći - Maximus1950

              "Success is like being pregnant, everyone congratulates you but they have no idea how many times you have been f*cked."

              https://www.instagram.com/azurpowerlifting/

              Comment


              • Re: modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

                Originally posted by Carl Wind View Post
                Marijan vukao brodove rukama i avione zadržavao u polijetanju one manje ne mislim na velike
                A ja mislio da sam jedini, mah..

                image.jpg
                Originally posted by madmax22
                da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
                Originally posted by jocker77
                Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
                Originally posted by Hajduk
                isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

                Comment


                • Re: modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

                  Originally posted by Carl Wind View Post
                  marijan matijevic iz like je bio najjaci covjek zadnjih 2000 godina povijesti ,a nije uzimao kemiju ,samo je imao drukčije misice i kosti i slicno

                  ja imam 700 testosteron high normal for 18 yr old i nebitno je koliko tko dize,važno je kakva je cjelokupna atletska kondicija ,meni je bolja za 35 posto od hrvatskih vojnika i većine boraca po ringovima.

                  a to ako se netko rodi sa više brzih misicnih vlakana,moze da bude mu testera na 150 dizat ce 150 kg povise glave ,ja nemogu 60

                  Nikola tesla je s Marijanom se druzio u New Yorku ,Marijan vukao brodove rukama i avione zadržavao u polijetanju one manje ne mislim na velike ,a Niđo izazivao potrese sa daljinskim u đepu,a nisu uzimali ni kemiju za misice niti kemiju za mozak
                  A ko može biti ko ti, imaš opseg lubanje 72cm, vrata 48cm, spolovila 23cm. Jedeš 4000 kalorija dnevno iz vlakana i izgledaš kao renesansni Egipčanin... i to sve bez steroida.

                  Comment


                  • Re: modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

                    CYCLE 3, WEEK 2, SQUAT DAY 3+:

                    Set 1: 105x3
                    Set 2: 120x3
                    Set 3: 135x5 ( islo bi i vise... +5kg, -2 pon)

                    150x1
                    160x1 PR!
                    170xfail ( taman ga izbacio iz "rupe" i krenuo za gore i stao negdje na paraleli... nije islo)

                    130x3 x2 serije

                    paused 90x10

                    leg press 6x10-15

                    lezeca fleksija 4x15

                    list 3x15

                    crunches 3 serije

                    komentar:
                    super zadovoljan, ocekivao tu seriju sa 170 ali eto, mozda da sam odmorio malo vise islo bi jer kazem, za dlaku! tako da na meet gađam tu kilazu, odnosno to bi mi trebao biti 2. pokusaj... mozda i nesto promjenim do tad...

                    mislio sam kupit knee wrapse pa se ispraksirat sa njima ali jednostavno mi je previse para za to sve tako da nista od toga, nemam niti jednog frenda koj ima wrapse pa da mi posudi ali nis od toga nazalost...

                    radim sa nekim steznicima koji su vec pocelo lagano pucat po šavovima a ovo je bio mozda 5. put da ih koristim na cucnju... vidjet cemo, moram nesto smislit...
                    https://www.youtube.com/channel/UCkt...HNAw679eK-nhOQ
                    http://instagram.com/dinc_94
                    http://www.myfitnesspal.com/profile/dino097
                    myprotein code: MP24017174

                    Comment


                    • Re: modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

                      Znas i sam da trake poprilicno pomazu, pogotovo ako ih znas koristit, al onda opet, to je cista kozmetika. Cucnia 170 bez njih ili 190-200 sa njima, sasvim je svejedno, osim sta ce 200 lipse izgledat.

                      Nemoj odustajat, jos cackaj i probaj nac nekoga sa trakama, mozda nekog forumasa koji ih ima vise? U najgorem slucaju, ljudi na natjecanjima su u pravilu susretljivi, vjerojatno ce ti neko posudit svoje, pa koliko izvuces iz njih tako iz prve...

                      Comment


                      • Re: modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

                        Originally posted by Carl Wind View Post
                        marijan matijevic iz like je bio najjaci covjek zadnjih 2000 godina povijesti ,a nije uzimao kemiju ,samo je imao drukčije misice i kosti i slicno

                        ja imam 700 testosteron high normal for 18 yr old i nebitno je koliko tko dize,važno je kakva je cjelokupna atletska kondicija ,meni je bolja za 35 posto od hrvatskih vojnika i većine boraca po ringovima.

                        a to ako se netko rodi sa više brzih misicnih vlakana,moze da bude mu testera na 150 dizat ce 150 kg povise glave ,ja nemogu 60

                        Nikola tesla je s Marijanom se druzio u New Yorku ,Marijan vukao brodove rukama i avione zadržavao u polijetanju one manje ne mislim na velike ,a Niđo izazivao potrese sa daljinskim u đepu,a nisu uzimali ni kemiju za misice niti kemiju za mozak
                        Stvarno mi nije jasno jel ti ovako pričaš i uživo, a ne samo pišeš ovdje..jer ovo je katastrofa, blago rečeno..kao da nikad nisi išao u školu..i to osnovnu..stvarno ne kužim..i ne pričam uopće o točkama, zarezima i sl., već o samoj konstrukciji rečenica Možda nisi odavde??
                        Simplify.

                        There are no shortcuts to any place worth going.

                        ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
                        HARDER.


                        Comment


                        • Re: modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

                          Originally posted by gavranka View Post
                          Stvarno mi nije jasno jel ti ovako pričaš i uživo, a ne samo pišeš ovdje..jer ovo je katastrofa, blago rečeno..kao da nikad nisi išao u školu..i to osnovnu..stvarno ne kužim..i ne pričam uopće o točkama, zarezima i sl., već o samoj konstrukciji rečenica Možda nisi odavde??
                          hrvatski 5 u školi ali nisam na sudu ,školi ,poslu itd da je bit pravilnost,nego poruka je bitna

                          a uživo nosim zareze i točke i upitke u obliku plavih vrpci pa ih pokazujem što je i normalno

                          Comment


                          • Re: modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

                            Originally posted by Dinč View Post
                            CYCLE 3, WEEK 2, SQUAT DAY 3+:

                            Set 1: 105x3
                            Set 2: 120x3
                            Set 3: 135x5 ( islo bi i vise... +5kg, -2 pon)

                            150x1
                            160x1 PR!
                            170xfail ( taman ga izbacio iz "rupe" i krenuo za gore i stao negdje na paraleli... nije islo)

                            130x3 x2 serije

                            paused 90x10

                            leg press 6x10-15

                            lezeca fleksija 4x15

                            list 3x15

                            crunches 3 serije

                            komentar:
                            super zadovoljan, ocekivao tu seriju sa 170 ali eto, mozda da sam odmorio malo vise islo bi jer kazem, za dlaku! tako da na meet gađam tu kilazu, odnosno to bi mi trebao biti 2. pokusaj... mozda i nesto promjenim do tad...

                            mislio sam kupit knee wrapse pa se ispraksirat sa njima ali jednostavno mi je previse para za to sve tako da nista od toga, nemam niti jednog frenda koj ima wrapse pa da mi posudi ali nis od toga nazalost...

                            radim sa nekim steznicima koji su vec pocelo lagano pucat po šavovima a ovo je bio mozda 5. put da ih koristim na cucnju... vidjet cemo, moram nesto smislit...
                            http://www.ebay.com/itm/Authentic-RD...item589fbbc022

                            ma 20 dolara...kad skontam nisu ni toliiko lose za prvu pomoc, u njima sam cucnuo 215 u SA, a u skupim lilliebridge wrapsima sad na zadnjem takmicenju 215 nije ni trebalo biti prolazno


                            jes da to nije jedini faktor al eto
                            A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                            If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                            * SHUT UP AND SQUAT *

                            Comment


                            • Re: modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

                              Originally posted by TripleZ View Post
                              http://www.ebay.com/itm/Authentic-RD...item589fbbc022

                              ma 20 dolara...kad skontam nisu ni toliiko lose za prvu pomoc, u njima sam cucnuo 215 u SA, a u skupim lilliebridge wrapsima sad na zadnjem takmicenju 215 nije ni trebalo biti prolazno


                              jes da to nije jedini faktor al eto
                              Kazes isplativo? Ako ih sad narucim za 7 dana su mi ovdje... I stignem se ispraksirat
                              https://www.youtube.com/channel/UCkt...HNAw679eK-nhOQ
                              http://instagram.com/dinc_94
                              http://www.myfitnesspal.com/profile/dino097
                              myprotein code: MP24017174

                              Comment


                              • Re: modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

                                Originally posted by Maximus1950 View Post
                                Znas i sam da trake poprilicno pomazu, pogotovo ako ih znas koristit, al onda opet, to je cista kozmetika. Cucnia 170 bez njih ili 190-200 sa njima, sasvim je svejedno, osim sta ce 200 lipse izgledat.

                                Nemoj odustajat, jos cackaj i probaj nac nekoga sa trakama, mozda nekog forumasa koji ih ima vise? U najgorem slucaju, ljudi na natjecanjima su u pravilu susretljivi, vjerojatno ce ti neko posudit svoje, pa koliko izvuces iz njih tako iz prve...
                                Tek sam sad ovo vidio, uff najradije bi ciljao na 200 na meetu ali to bi bila cista sreca i slucajnost da cucnem a da ne spominjem dubinu... Barem 180 bi mi bilo jako jako jako zadovoljavajuce
                                https://www.youtube.com/channel/UCkt...HNAw679eK-nhOQ
                                http://instagram.com/dinc_94
                                http://www.myfitnesspal.com/profile/dino097
                                myprotein code: MP24017174

                                Comment

                                Working...
                                X