Announcement

Collapse
No announcement yet.

modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

    Originally posted by Dinč View Post
    Da budem iskren, najvise me vuce da nastavim sa ovim programom kojeg i trenutno radim pa je vrlo moguce da i bude takav ishod na kraju....
    Dobro te vuče..

    Ovoga puta se moram složiti sa Homemade-om Potpisujem cijeli njegov post..trening na defki se ne mijenja..ideš malo više koliko možeš ako ide, a ako ne ide smanjiš nešto..ali sam koncept nikako ne diraš...u suprotnome postoje velike šanse da odustaneš od svega..been there, done that..
    Last edited by gavranka; 17-05-14, 17:08.
    Simplify.

    There are no shortcuts to any place worth going.

    ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
    HARDER.


    Comment


    • Re: modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

      CYCLE 2, WEEK 1, DEADLIFT DAY 5+

      Set 1: 70 x 5
      Set 2: 80 x 5
      Set 3: 90 x 5 + 3

      ukupan dojam - mislija sna da će ići 5+5 u 3. seriji, ali jednostavno mi je šipka klizila iz ruke jer su bile previše znojne.. ne znan bili kupija onu kredu valjda ili šta? ostalo standardno, lat različiti kut, širina hvata, etc... biceps na scottu, pregib, normalno bučicama i tako dalje..
      when you want to succeed as bad as you wanna breathe than you will be successful

      Comment


      • Re: modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

        CYCLE 2, WEEK 1, OHP DAY 5+

        Set 1: 35 x 5
        Set 2: 40 x 5
        Set 3: 45 x 5 + 1...

        ukupan dojam - čini mi se da za ohp nisan baš dobro odredija 1RM jer me kolje ovo.. i ovaj +1 sam jedva izvuka, ali šta sad, neću radit korekcije nakon 5 tjedana... večeras SQ ..jaajjjj :P
        when you want to succeed as bad as you wanna breathe than you will be successful

        Comment


        • Re: modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

          DELOAD WEEK

          Necu se previse zamarat sa treninzima ali uglavnom sve lagano u rep range-u od 10 do 15 ponavljanja.

          Jucer odradio prsa sa prvom vjezbom paused pb, pa jos 4 accessories vjezbe

          Danas leđa s time da nisam krenuo sa DL zapravo uopce ga nisam radio. Zapoceo sa zgibovima pa pulldowns, barbell rows, machine rows i pulloversi, 2 vjezbe za biceps and thats it.

          Sutra off, s time da cu odradit jutarnji 30 min LI cardio nataste

          peanut butter YOLO
          https://www.youtube.com/channel/UCkt...HNAw679eK-nhOQ
          http://instagram.com/dinc_94
          http://www.myfitnesspal.com/profile/dino097
          myprotein code: MP24017174

          Comment


          • Re: modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

            CYCLE 2, WEEK 2, SQUAT DAY 3+

            Set 1: 54 x 3
            Set 2: 61 x 3
            Set 3: 68 x 3 + 5

            i onda

            Set 4: 70 x 1
            Set 5: 80 x 1
            Set 6: 90 x 0 FAIL FAIL FAIL

            ukupan dojam - ii dogodilo se napokon da sam faila.. ima san danas neki dojam da bi moga 90kg bez problema i stvarno je sve išlo okej.. napravija san 5min pauzu i pripremija se i krenilo je sve dobro, kontrolirano san se spušta, ništa prebrzo, dakle ka i inače i onda kad san doša u duboki čučanj sam krenija dizat i jednostavno san zakaza.. uspija san se podignit do paralele, ali jednostavno noge nisu mogle dalje od tu.. samo sam se vratija u duboki čučanj i spustija šipku sa leđa na pinove.. jbg..
            when you want to succeed as bad as you wanna breathe than you will be successful

            Comment


            • Re: modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

              paused squat kao asesori nakon cucnja. ima da dignes tih 90 bez *****ti
              Do Whatever the Fuck You Wanna Do

              progressive overload, squat, deadlift, bench press.
              kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

              Youtube:

              Primjer treninga snage/hipertrofije
              Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
              Sve o prehrani
              Sve o treningu

              Comment


              • Re: modifikovani 5/3/1trening log forumasa

                Trenutno sam u 6. Tjednu PHAT programa i shvatio sam da bi mi vise pasao 5/3/1 posto se uvijek veselim onim power danima u PHAT-u tako da od ponedjeljka pocinjem, mozda i otvorim svoj workout log... Dali ste vidjeli neki veci napredak u m.masi ili samo snaazi?
                I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

                Comment


                • Re: modifikovani 5/3/1trening log forumasa

                  Itko?

                  desetznakova
                  I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

                  Comment


                  • Re: modifikovani 5/3/1trening log forumasa

                    ovo sto mi radimo ima pun k volumena tako da ces rasti... uostalom svida ti se trneirati snagu...i da ne dobijes gram misica ..bitno da treniras kako volis =)

                    vidi samo hamze i maksija kolki su..i jos zdefkani cijelu godinu
                    Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                    progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                    kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                    Youtube:

                    Primjer treninga snage/hipertrofije
                    Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                    Sve o prehrani
                    Sve o treningu

                    Comment


                    • Re: modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

                      Ja sam jednostavno odradio sljedece : Krenuo na keto uzeo papir od predzadnjeg cycla kojeg sam odradio uspjesno , i jos sam ubrzao trening nedozvoljavam pauze duze od min. A u acsesy. vjezbama ne vise od 20-30 sek . Sve to da i dalje dizem tezine koje nisu daleko od vrhunca a imam i dovoljno inteziteta za keto koji je potreban.

                      Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
                      "Od svih vrlina najteže je postići poniznost; ništa ne umire teže od želje za dobrim mišljenjem o sebi"

                      Comment


                      • Re: modifikovani 5/3/1trening log forumasa

                        Originally posted by staragarda View Post
                        ovo sto mi radimo ima pun k volumena tako da ces rasti... uostalom svida ti se trneirati snagu...i da ne dobijes gram misica ..bitno da treniras kako volis =)

                        vidi samo hamze i maksija kolki su..i jos zdefkani cijelu godinu
                        Istina )
                        Jos moram malo poslozit sve, ali vjv krecem od sutra il od sljedeceg ponedjeljka
                        Last edited by Rijeka87; 25-05-14, 19:46.
                        I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

                        Comment


                        • Re: modifikovani 5/3/1trening log forumasa

                          iako na ovim klipovima izgledam DYEL, nesto se i nabilo misica

                          A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                          If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                          * SHUT UP AND SQUAT *

                          Comment


                          • Re: modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

                            *khm attention whore khm*





                            lajk, šta da ti kažem, po kvadu se čučanj poznaje
                            ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

                            "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

                            Comment


                            • Re: modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

                              s tim sto mi cucanj polahko postaje najgori lift lol

                              bar znam na cemu cu raditi u ''offsezoni''
                              A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                              If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                              * SHUT UP AND SQUAT *

                              Comment


                              • Re: modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

                                Nakon active rest-a evo me nazad sa sljedecom odlukom, a ona je da se vracam na cycle 3 i od tad ponavljam sve liftove i tezine sve do cycle 7 i onda pocinje showtime!!!

                                2. CYCLE 3, WEEK 1, BENCH DAY 5+:

                                Set 1: 77.5x5
                                Set 2: 92.5x5
                                Set 3: 105x5+ --> 6 (isti broj ponavljanja)

                                Incline BP: 50x10, 70x8,70x7 (uopce mi se nije dalo forsirat)

                                Dips BWx3 u super seriji sa razvlacenjem kablovima 15x3

                                Skullcrusher 4 serije x10-15

                                Rope pulldown 4 serije x12-15

                                Cardio 20 min

                                peanut butter YOLO
                                https://www.youtube.com/channel/UCkt...HNAw679eK-nhOQ
                                http://instagram.com/dinc_94
                                http://www.myfitnesspal.com/profile/dino097
                                myprotein code: MP24017174

                                Comment

                                Working...
                                X