Announcement

Collapse
No announcement yet.

modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

    Opet off plana treninga, danas sam isao po osjecaju jer nisam trenirao 7 dana tako da sve skupa jedan veliki shit...(ili ne?) Mogu rec da je trening isao odlicno, sto mi je bilo jako zacuđujuce...

    Bench press
    30x10
    50x10
    70x5
    90x5
    110x5
    110x5
    110x4 + 1 sa spoterom
    90x5
    90x5, drop set 50x10

    Incline bp
    50x12
    70x9
    70x8
    70x6 drop set 50x8

    Razvlacenje na sajlama 3x15

    Skullcrushers 4 serije

    Rope push down 4 serije (zadnje 2 drop)

    Ekstenzija iza glave 3 serije

    Cardio 15 min

    Komentar: danas sam se preporodio sa treningom, nakon 7 dana ucenja i ucenja i ucenja, psihicki sam se rasteretio i sad mogu dalje (uciti uciti uciti)

    Bench je isao ko iz sale. Pokazali su se carbsi makar su jos dosta nizi nego inace ali lagano ih vracam u prehranu... Trening cu nastavit kad osjetim da mogu... Trenutno nemam vremena za nista i kad budem imao svakako cu pratit rutinu i necu se hebat sa imroviziranim stvarima kakve sad radim...

    peanut butter YOLO
    https://www.youtube.com/channel/UCkt...HNAw679eK-nhOQ
    http://instagram.com/dinc_94
    http://www.myfitnesspal.com/profile/dino097
    myprotein code: MP24017174

    Comment


    • Re: modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

      CYCLE1 WEEK3 - OHP & DEADLIFT

      OHP
      warm-up

      set1 70 x 5
      set2 80 x 3
      set3 90 x 1+ ---=> 5


      100 x 2 (Push Press, revenge motherfucker)

      deadlift
      deload 60kg 3x3

      SQUAT
      100 x 10
      100 x 10
      100 x 12 (high bar, paused)


      biceps bucice 3 serije, pullups 3 serije i listovi sjedeci 3 serije

      zurilo mi se malo


      ________________________________

      TMovi za ciklus 2:
      TM starting
      OHP: 97.5 kg
      Bench: 142.5
      Squat: 190
      Deadlift: 255
      A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


      If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


      * SHUT UP AND SQUAT *

      Comment


      • Re: modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

        Ja sam zapeo sa ohp ne ide preko 77 kg. Ali bench press ubija prezadovoljan. Jedva cekam 9 mj da pocnem sa 5/3/1 sa cikliranjem koje ce trajat oko 8 mj u cugu. Treningom prezadovoljan iako mi je ciklus prekratko trajao ali rez ne izostaju Prosle god Rm na benchu bio 114 kg a sada seriju sa 5 pon. Od 110 kg

        Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
        "Od svih vrlina najteže je postići poniznost; ništa ne umire teže od želje za dobrim mišljenjem o sebi"

        Comment


        • Re: modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

          Ljudi zamoli bih vas za pomoc!

          Htio bih popravit OHP i squat i za cucnjeve sam napravio plan po kojem sam isao i prije a to je da ga radim 2x tjedno odnosno squat day i high bar paused squat na deadlift day. A za OHP sam planirao radit kao 2. Vjezbu nakon bench pressa i naravno na samom ohp danu. I onda bi mi raspodijela izgledala ovako:

          1.Bench day + OHP (paused?)
          2.Deadlift day + paused squat
          3.OHP day
          4.Squat day

          Vjerojatno ce mi između 2. I 3. Dana biti jedan dan pauze (po potrebi) tako da odradim ohp sto je bolje moguce.

          Dali je okej da radim ovako? Treba li sta promjeniti?

          peanut butter YOLO
          https://www.youtube.com/channel/UCkt...HNAw679eK-nhOQ
          http://instagram.com/dinc_94
          http://www.myfitnesspal.com/profile/dino097
          myprotein code: MP24017174

          Comment


          • Re: modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

            Originally posted by Dinč View Post
            Ljudi zamoli bih vas za pomoc!

            Htio bih popravit OHP i squat i za cucnjeve sam napravio plan po kojem sam isao i prije a to je da ga radim 2x tjedno odnosno squat day i high bar paused squat na deadlift day. A za OHP sam planirao radit kao 2. Vjezbu nakon bench pressa i naravno na samom ohp danu. I onda bi mi raspodijela izgledala ovako:

            1.Bench day + OHP (paused?)
            2.Deadlift day + paused squat
            3.OHP day
            4.Squat day

            Vjerojatno ce mi između 2. I 3. Dana biti jedan dan pauze (po potrebi) tako da odradim ohp sto je bolje moguce.

            Dali je okej da radim ovako? Treba li sta promjeniti?

            peanut butter YOLO
            Zavisi sta ti odgovara i kako. Ja osobno nebi nikad spajao ohp i bench u isti dan jer nema sanse da oboje dam maksimum, tj. ova druga vjezba bi uvijek bila slabija al nekima odgovara. Al definitivno ak planiras dva puta tjedno radit treba volumen prilagodit. Rade ubaci varijacije nekakve i nesto sto bi ti moglo pojacat ohp, tipa dips i neke vjezbe za erektore, bar to meni igra veliku ulogu u ohp. Takoder jako bitna stvar probaj drzat zakljucanu tezinu na vrhu pokreta 20 sekundi po par serija da ojacas stabilizatore jer to zna dosta cesto bit problem. A i ima boljih tehnika za popravit ohp nego ga radit 2 put tjedno al nek ti netko tko radi ovaj program bolje odgovori.

            Comment


            • Re: modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

              po toj logici svaki dan bi u teretani trebao raditi samo 1 vjezbu i 1 radnu seriju, jer poslije toga vise ne mogu dati maximum


              jel dosta besmislenih savjeta u ovoj temi, mislio sam da si rekao da ne postas ovdje vise? ne postujes ni svoju rijec?
              A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


              If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


              * SHUT UP AND SQUAT *

              Comment


              • Re: modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

                @TripleZ sta kazes, mislis da bi bio napredak s ovakim planom? Samo neznam dali da idem na neki vec rep range (kad mi je squat i ohp sekundarna vjezba) ili da drzim nisko do 5,6 ponavljanja? Cak sam mislio i kombinirat ili radit po osjecaju...

                peanut butter YOLO
                https://www.youtube.com/channel/UCkt...HNAw679eK-nhOQ
                http://instagram.com/dinc_94
                http://www.myfitnesspal.com/profile/dino097
                myprotein code: MP24017174

                Comment


                • Re: modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

                  Originally posted by Dinč View Post
                  @TripleZ sta kazes, mislis da bi bio napredak s ovakim planom? Samo neznam dali da idem na neki vec rep range (kad mi je squat i ohp sekundarna vjezba) ili da drzim nisko do 5,6 ponavljanja? Cak sam mislio i kombinirat ili radit po osjecaju...

                  peanut butter YOLO
                  pa i ja tako radim, spominjao sam vec...samo sto OHP ne radim uvijek poslije bench-a ali zato cucanj poslije DL-a, a DL, poslije cucnja..i bench poslije OHP
                  A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                  If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                  * SHUT UP AND SQUAT *

                  Comment


                  • Re: modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

                    Originally posted by TripleZ View Post
                    po toj logici svaki dan bi u teretani trebao raditi samo 1 vjezbu i 1 radnu seriju, jer poslije toga vise ne mogu dati maximum


                    jel dosta besmislenih savjeta u ovoj temi, mislio sam da si rekao da ne postas ovdje vise? ne postujes ni svoju rijec?
                    Daj ne bulazni gluposti i citaj sta sam napisao. Ako odradis bench kako spada 5-6 serija i das maksimum u toj vjezbi, definitivno nemozes jednako kvalitetno odradit ohp s obzirom da dosta misica koji sudjeluju u benchu sudjeluju i u ohp, a pogotovo ako ti nesto zaostaje to stavljat kao drugu vjezbu je los odabir al radite sta ocete. Imas pravo rekoh da necu pisat u ovu temu, pa vas pozdravljam

                    Comment


                    • Re: modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

                      Originally posted by Homemade View Post
                      Daj ne bulazni gluposti i citaj sta sam napisao. Ako odradis bench kako spada 5-6 serija i das maksimum u toj vjezbi, definitivno nemozes jednako kvalitetno odradit ohp s obzirom da dosta misica koji sudjeluju u benchu sudjeluju i u ohp, a pogotovo ako ti nesto zaostaje to stavljat kao drugu vjezbu je los odabir al radite sta ocete. Imas pravo rekoh da necu pisat u ovu temu, pa vas pozdravljam
                      imas problema s citanjem/razumijevanjem
                      upravo to sam i rekao

                      i kad uradis 1 brutalnu seriju ne mozs na drugoj dati 100%, taman da su obje bench


                      i jel to razlog da trening stane na 1 seriji i da se ne radi vise nista jer se ne moze dati 100% kao da je na pocetku treninga? nije?

                      pa onda je razlog koji si dao u prvom postu prosto besmislen ''nemoj raditi OHP poslije bench-a jer ne mozes dati 100%'' koga briga - to sto nije isto kao na pocetku treninga ne znaci da nema napredka i da nema stimulacije misicnog rasta
                      do you even logic ?




                      znam koliko god sam pokusao koristiti kratke rijeci da bi ti mogao razumjeti opet ces naci nacin da nesto shvatis kompletno pogresno i krenes raspravljati nesto o cemu uopce ne pricam - bar to pisi negdje drugo, da ne gledam
                      A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                      If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                      * SHUT UP AND SQUAT *

                      Comment


                      • Re: modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

                        Originally posted by TripleZ View Post
                        imas problema s citanjem/razumijevanjem
                        upravo to sam i rekao

                        i kad uradis 1 brutalnu seriju ne mozs na drugoj dati 100%, taman da su obje bench


                        i jel to razlog da trening stane na 1 seriji i da se ne radi vise nista jer se ne moze dati 100% kao da je na pocetku treninga? nije?

                        pa onda je razlog koji si dao u prvom postu prosto besmislen ''nemoj raditi OHP poslije bench-a jer ne mozes dati 100%'' koga briga - to sto nije isto kao na pocetku treninga ne znaci da nema napredka i da nema stimulacije misicnog rasta
                        do you even logic ?




                        znam koliko god sam pokusao koristiti kratke rijeci da bi ti mogao razumjeti opet ces naci nacin da nesto shvatis kompletno pogresno i krenes raspravljati nesto o cemu uopce ne pricam - bar to pisi negdje drugo, da ne gledam
                        Sad si okrenuo pricu na stimulaciju misica sa manjim tezinama jer nemozes dati maksimum na toj vjezbi jer si zgazio vec vecinu tih misica na benchu prije, pa ako je to cilj onda nek radi tako al kolko ce to pomoc napretku toga sto zaostaje nisam bas uvjeren al nek radi tak ak mu pase... Lp

                        Comment


                        • Re: modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

                          DEADLIFT DAY

                          50x10
                          90x8
                          120x5
                          140x5
                          150x5
                          170x5
                          170x5
                          100x5

                          Pendlay rows
                          50x12
                          70x8
                          80x6 (+1 vise)
                          80x5
                          50x10

                          Pulldowns 3 serije x 12-15

                          Dumbell rows jednorucni 40ke 3x12

                          Biceps pregib z sipkom 3x12-15

                          Hammer pregib 3x10

                          Nesto crunchesa

                          Komentar: predobar trening, deadlift isao ko iz sale. Polako se vracam u svoju rutinu

                          peanut butter YOLO
                          https://www.youtube.com/channel/UCkt...HNAw679eK-nhOQ
                          http://instagram.com/dinc_94
                          http://www.myfitnesspal.com/profile/dino097
                          myprotein code: MP24017174

                          Comment


                          • Re: modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

                            OHP DAY

                            30x10
                            40x8
                            50x5
                            60x5
                            70x5
                            70x4
                            50x8
                            50x7

                            Upright rows 4 serije x12-15

                            Facepulls 4 serije x12

                            Malo crunches-a i tako to

                            Komentar: jos jedan odlican trening (zahvalan sam king-u od badema i kavici naravno), jako sam iznenađen vidljivosti separacije ramena i izrazenijim zilama sto me jos dodatno i motiviralo

                            Pokusavao nesto uzi hvat jer sam skuzio da sam presiroko stavljao ruke i mogu rec da mi ovako puno vise pase i laksa mi je kontrola sipke u onoj gornjoj lockout poziciji.

                            peanut butter YOLO
                            https://www.youtube.com/channel/UCkt...HNAw679eK-nhOQ
                            http://instagram.com/dinc_94
                            http://www.myfitnesspal.com/profile/dino097
                            myprotein code: MP24017174

                            Comment


                            • Re: modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

                              CYCLE2 WEEK1 - SQUAT & BENCH 5+

                              SQUAT
                              warm-up

                              set1 140 x 5
                              set2 150 x 3
                              set3 165 x 5+ ---=> 11 (+2 reps i +5kg)

                              onda sam stavio wrapse:
                              180 x 1
                              200 x 3


                              BENCH
                              warm-up

                              set1 100 x 5
                              set2 110 x 3
                              set3 120 x 5+ ---=> 7 +1rep (zadnje ponavljanje upitno, malo digao guzicu)


                              100 x 5 sa 3 sekundom pauze


                              u zurbi sam bio pa je samo to to

                              komentar: trening za 10...unio svega 500 kcal prije treninga(postim po 18+ sati) ali je opet ocekivano dobro bilo...znacajni napredak na cucnju u odnosu na zadnji ciklus, ali usporedjeno sa 3+ sedmicom ovo je 5kg manje a 2 repa vise (tj. nije toliki napredak koliko nisam isao 100% jako na proslom 5+ danu)

                              6. dan posta gotov, u gymu BW 91.8
                              Last edited by TripleZ; 04-07-14, 02:34.
                              A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                              If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                              * SHUT UP AND SQUAT *

                              Comment


                              • Re: modifikovani 5/3/1 trening log forumasa

                                bolesne kilaze, bolestan izgled! gj..
                                Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                                progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                                kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                                Youtube:

                                Primjer treninga snage/hipertrofije
                                Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                                Sve o prehrani
                                Sve o treningu

                                Comment

                                Working...
                                X